Pierwsza Polska Przychodnia Internetowa
Aleksego, Bogdana Środa 17. Lipca 2019r
Leki związane z chorobą
linki sponsorowane, reklamy


LG w walce z zimową alergią - innowacyjna linia pralek Allergy Care
Słoneczne lato i wiosenne pyłki już za nami, jednak alergia nie znika kiedy kalendarz zwiastuje długie deszczowe wieczory, wręcz przeciwnie, wraz z nimi zaczynamy okres grzewczy - idealny dla rozwoju nowych alergenów. Jednak tej zimy jest jeden sposób więcej, aby lepiej chronić przed nimi siebie i bliskich, dzięki dostępnej na rynku linii pralek Allergy Care firmy LG z systemem eliminacji domowych przyczyn alergii.

Urządzenia te posiadają specjalny program:
Baby Care przeznaczony do częstego i delikatnego prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych, jak również rekomendowany dla osób o szczególnie wrażliwej skórze. Ponadto nowe pralki charakteryzują się klasą energetyczną A+.

Skuteczna walka z alergią
Obecnie alergia stała się tak powszechna, iż zaliczana jest do chorób cywilizacyjnych, dlatego z myślą o osobach cierpiących na nią zarówno latem jak i zimą, firma LG, wyposażyła pralki z linii Allergy Care w specjalny program Baby Care, zalecany do prania:
  • odzieży niemowlęcej i dziecięcej
  • rzeczy często pranych
  • delikatnych, często niszczących się ubrań
Wysoka temperatura wody w czasie prania z użyciem programu Baby Care niszczy roztocza – przyczynę licznych dolegliwości alergików. Domyślny, antyalergiczny tryb płukania w ciepłej wodzie (40◦C) skutecznie usuwa pozostałości detergentu. Pralki LG Allergy Care przeszły przez rygorystyczne testy Brytyjskiej Fundacji Przeciwdziałania Alergiom będącej stowarzyszeniem ludzi cierpiących na alergie i uzyskały jej rekomendację.
Energooszczędność w klasie A+
Oszczędność energii jest ważna nie tylko ze względu na ochronę środowiska, ale także z uwagi na domowy budżet. Pralki z linii Allergy Care charakteryzują się najwyższą klasą efektywności energetycznej A+, zużywając o 10% mniej energii niż produkty w klasie A.
Pralki dostosowane do Twoich potrzeb

Linia pralek Allergy Care to dwie serie urządzeń.
Wąska ale pojemna
Pralki, w tej serii mają optymalną pojemność 5kg przy głębokości zaledwie 44 cm. Tak płytka pralka zmieści się nawet w najmniejszej łazience.
Mega pojemność w standardowym wymiarze
Dla użytkowników, którzy robią duże pranie LG przygotowało pralki o pojemności 7kg. Pojemny bęben umożliwia:
  • pranie w domowych warunkach kapy, zasłony czy kurtki,
  • zmniejszenie częstotliwości prania,
  • zmniejsza stopień pogniecenia bielizny
Pralki LG Allergy Care to produkty łączące w sobie troskę o zdrowie, wygodę oraz unikatową technologię ze starannym wykonaniem.
LG poleca również ekskluzywna linię pralek Direct Drive, z unikalnym systemem bezpośredniego napędu odznaczająca się niezwykle cichą pracą i bezawaryjnościa czego potwierdzeniem jest 10-cio letnia gwarancja na silnik Direct Drive. Modele te posiadają również program Baby Care oraz opcję płukania antyalergicznego.

Szczegółowe informacje o produkcie na stronie www.lge.pl

Inni sprzymierzeńcy w walce z alergią

Odkurzacze, które oczyszczają atmosferę.
Maksymalna siła ssania oraz wielostopniowy system filtracji odkurzaczy LG Cyking zapewniają idealnie oczyszczoną atmosferę w Twoim domu.

Po pierwsze czyste powietrze:
W odkurzaczu Cyking wykorzystano kilka innowacyjnych rozwiązań, pozwalających zapewnić wysoki poziom filtracji powietrza. Dzięki technologii nano-srebra zastosowanej w pojemniku na kurz, rozwój wirusów i grzybów zostaje zatrzymany, a odkurzacz sam utrzymuje się w czystości. Dodatkowo w odkurzaczach linii Cyking zastosowano filtr HEPA, który zatrzymuje 99,95% cząsteczek kurzu o rozmiarach do 0,3 mm. Filtr HEPA jest filtrem zmywalnym co oznacza, że nie trzeba go wymieniać, wystarczy umyć pod bieżącą wodą.
W lipcu 2005 odkurzacze LG Cyking otrzymały rekomendację Brytyjskiej Fundacji Zwalczania Alergii.

Po drugie olbrzymia moc:
Jedyny odkurzacz bezworkowy o tak imponującej niesłabnącej sile -moc 2000W. A wszystko to możliwe jest dzięki zastosowaniu unowocześnionego systemu Cyclon - Dyna Clean, który zasysa zanieczyszczone powietrze do pojemnika a tam w obiegu przypominającym trąbę powietrzną oczyszcza. Zastosowanie dodatkowych zewnętrznych cylindrów ułatwia oczyszczanie oraz wpływa na utrzymanie stałej siły ssania, która nie spada wraz z zapełnianiem się pojemnika. Wszystko to czyni System Dyna Clean bardziej efektywnym i wydajnym.
Jak przystało na każdy męski sprzęt zastosowano w nim wiele udogodnień takich jak: specjalny tłumik znaczne obniżający poziomu hałasu, elektroniczne sterowanie pilotem oraz przypominający wyglądem obrotomierz - wskaźnik mocy. Ustawienie AUTO trochę przypomina prowadzenie samochodu z automatyczną skrzynią biegów. Dzięki wbudowanym czujnikom odkurzacz sam dobiera moc w zależności od rodzaju nawierzchni i stopnia jej zabrudzenia.

Po trzecie łatwe sprzątanie
Odkurzacz Mini Cyking został wyposażony w zginaną rurę - funkcjonalne rozwiązanie, które umożliwia użytkownikowi czyszczenie miejsc trudno dostępnych np. pod stołem, fotelem czy łóżkiem.
Innym rozwiązaniem ułatwiającym odkurzanie jest końcówka Carpet Master wyposażona w wirnik ze szczotkami obracany przepływającym powietrzem i dzięki temu skutecznie zbierająca z obić i dywanów włosy i sierść zwierząt. Szczotki wirnika można bez problemu oczyścić dzięki okienku w pokrywie Carpet Master.

Szczegółowe informacje o produkcie na stronie www.lge.pl

Lodówki, które chronią twoją żywność

Zabezpieczenia antybakteryjne
Wszystkie lodówki LG zabezpieczone zostały specjalnym rodzajem uszczelek zwanym Bioshield. Opatentowane przez LG rozwiązanie Bioshield sprawia, że uszczelki są odporne na działanie grzybów i mikroorganizmów, dlatego znacznie dłużej zachowują swoją prawidłową strukturę i stanowią trwałą barierę dla pleśni i bakterii przyspieszających starzenie się żywności.
Innym innowacyjnym rozwiązaniem jest powłoka antybakteryjna Biosilver, którą pokryte jest wnętrze lodówki. Powłoka ta zabezpiecza przed rozwojem pleśni i mikroorganizmów. Dzięki wykorzystaniu aseptycznych właściwości jonów srebra powłoka biosilver wydłuża okres przechowywania produktów. Szczególnie tych wrażliwych na działanie bakterii i grzybów.

Lodówki LG z serii Chłodna Elegancja są nie tylko zdrowe ale i piękne.
Urządzenia te zostały docenione przez europejskich użytkowników i nagrodzone w 2007 roku reddot design award - jedną z najbardziej znanych europejskich nagród w dziedzinie wzornictwa.

To doskonałe uzupełnienie stylowej kuchni, która coraz częściej jest otwarta i łączy się ze stylistyką salonu. Dzięki swojej funkcjonalności lodówki te sprawdzą się nawet w tak wymagającym czasie, jakim są Święta Bożego Narodzenia czy noc sylwestrowa.

Pojemność lodówek pozwala zmieścić wszystkie produkty, niezbędne do przygotowania wigilijnej kolacji. Przeniesiona do drzwi zamrażarki - kostkarka do lodu XtraSpace Icer dodatkowo oszczędza miejsce. Zapewnia też stały dostęp do kostek lodu, tak ważnych przy przygotowywaniu drinków - nieodłącznych elementów karnawałowego szaleństwa.
W czasie noworocznej zabawy ze znajomymi ważne jest też, aby napoje chłodzące były zawsze zimne i pod ręką. Mini Bar Soft Touch pozwala swobodnie sięgać po orzeźwiające napoje, gwarantując przy tym odpowiednią temperaturę.

Szczegółowe informacje o produkcie na stronie www.lge.pl

Kuchenki, które ułatwiają zdrowe odżywianie

Perfekcja i szlachetny wygląd
LG Electronics – producent urządzeń AGD – wprowadza na rynek polski nowoczesny, serię nowoczesnych kuchenek mikrofalowych z termoobiegiem z serii Wavedom Premium.

Komfort i nowoczesność
Kuchenki mikrofalowe z termoobiegiem to gwarancja doskonałych dań i komfortu użytkowania. Niezwykle pojemnie, pozwalają przyrządzać ciasta, mięsa i ryby jak w prawdziwym piekarniku. Okrągła komora ze stali szlachetnej zwiększa efektywność działania mikrofal, skracając tym samym czas potrzebny do przygotowania potrawy. Eleganckie obudowy w nowoczesnym stylu zdobią każda kuchnię

Dołączony zestaw STEAM CHEF wraz ze specjalnie przygotowanymi programami automatycznymi umożliwia:

Gotowanie na parze - unikatowa konstrukcja zestawu zapobiega oddziaływaniu mikrofal bezpośrednio na przygotowywaną potrawę. Gotująca się w talerzu woda przechodzi w parę równomiernie i szybko podgrzewając dania. Gotowanie potraw na parze gwarantuje zachowanie wartości odżywczych oraz pozwala skrócić czas ich przygotowania.

Opiekanie na chrupko – metalowy talerz pokryty specjalna powłoką umożliwia równomierne opiekanie na chrupko, podczas gdy pokrywa zestawu zapobiega utracie wilgoci

Pieczenie na ruszcie – równomierne opiekanie na ruszcie bez konieczności odwracania.

Więcej informacji na stronie www.lge.pllinki sponsorowane, reklamy
Przychodnia.pl, jest nazwą zastrzeżoną (C) 1999. Informacje zawarte na naszych stronach WWW mają charakter dydaktyczno - poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do zaniechania kontaktu z lekarzami w celu badania, leczenia czy konsultacji. Jakkolwiek zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby informacje tu zawarte były rzetelne i pochodziły z wiarygodnych źródeł, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie w praktyce.
Udostępnij
Facebook