Pierwsza Polska Przychodnia Internetowa
Rafała, Marcina Sobota 24. Października 2020r
Czemu Kleopatra zawdzięczała świetny wygląd i zdrowie?
Tajemnicza i uwodzicielska ikona kobiecości. Wielu z nas zadaje sobie pytanie, jak dbała o urodę i w jaki sposób skradała serca najbardziej wpływowych mężczyzn tamtejszych czasów.
Kleopatra
Istnieje wiele teorii odnośnie sekretów Kleopatry - od kąpieli w mleku, które regenerują oraz ujędrniają skórę, przez stosowanie maski ze złota koloidalnego, po używanie preparatów zawierających ekstrakt aloesu. Temu ostatniemu sposobowi na zachowanie zdrowia i urody warto poświęcić szczególną uwagę.
Ekstrakt aloesu - sekret zadbanej Kleopatry.
Warunek - powinien być wysokiej jakości.
Aloes jest rośliną, która nigdy się nie starzeje. Może dlatego w starożytności utożsamiono ją z możliwością zachowania młodego wyglądu - słusznie! Właśnie medycy polecili tę substancję słynnej Kleopatrze. Ekstrakt aloesu zyskuje coraz szersze grono entuzjastów.
Na czym polega sekret tej rośliny i dlaczego za jej po­mocą możemy zadbać o swoje zdrowie?
Ekstrakt aloesu, czyli cenny wyciąg z tej rośliny posiada właściwości przeciwzapalne oraz regenerujące. Z tego powodu pomaga zadbać o właściwą kondycję skóry - zarówno w przypadku chorób skóry (trądzik, łuszczyca, obrzęk), jak i podczas codziennej pielęgnacji, korzystnie wpływa na piękny, aksamitny wygląd skóry. Ekstrakt aloesu można nazwać zastrzykiem młodości i witalności.
Rozważ z czego korzystasz i co jesz.
My z apteki i zielarni polecamy firmy Reutter oryginalne Cukierki Aloesowe z Trawą Cytrynową! Są produktem zawierającym cenny ekstrakt aloesu oraz wartościowy olejek trawy cytrynowej, znany ze wspierania regeneracji skóry. Masz je w wygodnej formie zawsze pod ręką. Produkt oparty o stare, sprawdzone receptury według fachowej niemieckiej technologii produkcji. Cukierki Aloesowe z Trawą Cytry­nową firmy Reutter cieszą się uznaniem wielu klientów. Są produktem oryginalnym i tak dobrym.
Poza pięknem ciała, liczy się także sprężystość umysłu.
Ekstrakt z aloesu poprawia koncentrację oraz wspomaga pamięć, co z pewnością wykorzystała wspomniana mistrzyni strategii. Zdrowy umysł to także stabilność psychiczna oraz lepsze samopoczucie. Lud zachwycał się tym, jak Kleopatra promienieje.
Cukierki Aloesowe z wysokogatunkowym ekstraktem aloesu z olejkiem trawy cytrynowej renomowanej firmy Reutter:
  • Idealny produkt dla młodzieży i dorosłych!
  • Idealny produkt dla dbających o wygląd i zdrowie!
Bądź jak Królowa Kleopatra - mądra, piękna i wiecznie młoda.
Ekstrakt aloesu złoty, odmładzający środek Kleopatry. Cukierki Aloesowe z Trawą Cytrynową - Reutter są w aptekach i zielarniach.
Przychodnia.pl, jest nazwą zastrzeżoną (C) 1999. Informacje zawarte na naszych stronach WWW mają charakter dydaktyczno - poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do zaniechania kontaktu z lekarzami w celu badania, leczenia czy konsultacji. Jakkolwiek zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby informacje tu zawarte były rzetelne i pochodziły z wiarygodnych źródeł, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie w praktyce.