Pierwsza Polska Przychodnia Internetowa
Cyryla, Edwarda Poniedziałek 18. Marca 2019r
Leki związane z chorobą
linki sponsorowane, reklamy
Przeczytaj - zastosuj !
Pogoda nas nie rozpieszcza. Wiele osób czuje się źle, niektórych łapią infekcje. Co zrobić by się im nie dać? Oto kilka rad.
Zadbajmy o właściwe pożywienie
Nie zapominajmy o wodzie mineralnej, o owocach i warzywach. Szczególnie teraz, organizm ich potrzebuje. Taka dieta owocowo-warzywna oczyści organizm, a my poczujemy się lżejsze.
Witaminy w tabletkach
Jeśli mimo wszystko czujemy się kiepsko, to sprawmy sobie witaminową kurację. Poprośmy w aptece o zestaw witamin i zażywajmy je codziennie rano (po śniadaniu). Nie zapomnijmy przy okazji o magnezie.
Trochę czosnku
Raz na tydzień, w sobotnio-niedzielny czas może warto pojeść trochę czosnku? To znakomita kuracja antybakteryjna i wzmacniająca organizm. Jeśli nie możemy lub nie chcemy pachnieć czosnkiem, to w aptekach są jego preparaty - bez zapachowe a tak samo wartościowe.
Kilka małych seansów w solarium.
Aż dziwne jak te sztuczne promienie rozpraszają zły nastrój. Np. raz, dwa razy w tygodniu po 10 minut przez miesiąc. Warto spróbować, zachowując umiar.
Aromatyczne kąpiele
To nie tylko przyjemność, ale i zdrowie. Wdychanie takich aromatycznych olejków (wystarczy kilka kropli do kąpieli), to również zapobieganie infekcjom dróg oddechowych. No i znakomity relaks.
Zapomniana rzeżucha
To prawdziwa bomba witaminowa. Posiana na talerzyku z ligniną, będzie wspaniałym „zaopatrzeniowcem” w witaminy naszego organizmu. Wzmocni nasze włosy i paznokcie.
Nerwy na bok
Jeśli wiesz, że twoje nerwy nic nie zmienią i nic nie dadzą ucinaj dyskusje, bo to zbyteczna strata zdrowia. Niech inni się kłócą, ty idź na spacer, albo do wanny, powdychać zapachy.
koniec
Słowo Polskie
linki sponsorowane, reklamy
Przychodnia.pl, jest nazwą zastrzeżoną (C) 1999. Informacje zawarte na naszych stronach WWW mają charakter dydaktyczno - poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do zaniechania kontaktu z lekarzami w celu badania, leczenia czy konsultacji. Jakkolwiek zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby informacje tu zawarte były rzetelne i pochodziły z wiarygodnych źródeł, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie w praktyce.
Udostępnij