Pierwsza Polska Przychodnia Internetowa
Piotra, Eleonory Czwartek 21. Lutego 2019r
Leki związane z chorobą
linki sponsorowane, reklamy
Zaburzenia seksualne
Zaburzenia potencji można potraktować jako ból psychiczny, który doprowadza do rozpaczy zarówno mężczyzn, jak i kobiety (w tym przypadku mówi się nie o impotencji, lecz o oziębłości płciowej).
Od razu uprzedzamy nie istnieje cudowny środek.
Ten kto taki środek proponuje, jest oszustem.
Było już całe mnóstwo mężczyzn, którzy uciekali się do tajemniczych kropli na potencję, maści i tabletek i których spotkało rozczarowanie. Mogli również ponieść uszczerbek na zdrowiu.
Jesteśmy jednak wstanie pomóc w stworzeniu jak najlepszych warunków do dobrze funkcjonującego życia erotycznego – cielesnego czy duchowego.
Ponad 90 procent wszystkich problemów z potencją jest pochodzenia psychicznego.
Najwięksi specjaliści z całego Świata przygotowali dla nas program treningowy, za pomocą którego można pozbyć się obaw i błędnych postaw prowadzących do impotencji i oziębłości.
Na początku należy sprawdzić czy nie ma przyczyn czysto fizycznych.
Złe ukrwienie mięśni miednicy i narządów płciowych może być powodem kłopotów seksualnych. Problemy z potencja często mają osoby pozbawione ruchu, podlegające stresom, niewłaściwie się odżywiające. Napięcie psychiczne (np.. stres) i złe ukrwienie mogą być źródłem właściwego problemu.
W walce z zaburzeniami seksualnymi, bardzo skuteczna jest jazda na rowerze.
Pomaga zarówno dzięki oddziaływaniu mechanicznemu na gruczoł krokowy (prostata) nak również przyspiesza krążenie krwi. Nie wystarczy tu tylko krótka przejażdżka po okolicy. Dopiero po kilku tygodniach powoli rozbudowywanego treningu dadzą się zauważyć efekty jazdy na rowerze (,jeśli nastawienie psychiczne też się zmieniło). Na początku należałoby dwa razy w tygodniu przejechać po dziesięć kilometrów, następnie z tygodnia na tydzień o parę kilometrów więcej, w końcu włączamy trzeci tydzień.
Z roślin przede wszystkim wybieramy te zioła, które działają moczopędnie.
Dzięki nim osiągamy lepsze ukrwienie. Z warzyw najlepiej sprawdziły się: seler, pietruszka, cząber oraz czosnek. Ponieważ częstą przyczyną zaburzeń potencji bywa za niskie ciśnienie, powinno się w miarkowanych ilościach spożywać wina (najlepiej czerwonego).
Jeśli impotencja wynika z zaburzeń ukrwienia lub ogólnej fizycznej słabości, to bardzo pomocnym jest żeń-szeń. Jednak tylko w ściśle kontrolowanych dawkach. Ustalono tę dawkę na około 700 miligramów dziennie. Powinno się skonsultować z lekarzem rodzinnym, jeśli chcemy go zastosować w praktyce, aby przepisał kontrolowaną dawkę.
Strzeżmy się tak zwanych afrodyzjaków.
Afrodyzjaki – środki mające wywołać u mężczyzn i kobiet pożądanie płciowe i stwarzać także warunki fizyczne do jego zaspokojenia.
Przede wszystkim bardzo szybko następuje przyzwyczajenie. Musimy brać coraz większe dawki, aby osiągnąć pożądany efekt. Tego rodzaju metody nie usuwają właściwych problemów. Wszystkie te produkty szkodzą nerkom. W tym wypadku możemy utracić potencję. Zatem mnie korzyści a więcej szkód.
Żywienie odgrywa przy zaburzeniach seksualnych ogromną rolę.
W zasadzie każda „lekka” potrawa nadaje się do „menu na potencję” (o ile przyprawy są właściwe). Ogólnie papryka pomaga w niedokrwistości, jednak choroby nerek i żołądka ograniczają ich użycie. W takim przypadku lepiej zastosujmy czosnek, który jest łagodniejszy. Czosnek oczywiście poprawia ukrwienie, jednak najlepiej sprawdza się przy dłuższej terapii. Należy przy tym uważać, aby nie być przejedzonym oraz nie spożywać zbyt dużo wina (jedna lampka – 200 ml). Osoby z wysokim ciśnieniem mogą również stosować trufle, kawior, bazylię lub cząber. Rozmaryn i Papryka są dla nich niewskazane. Niektórzy nie lubią zapachu czosnku, ale w sklepach z ziołami można kupić całkowicie bezzapachowe kapsułki czosnkowe. Można z powodzeniem również spróbować soku z imbiru. Pijemy wyciśnięty sok z korzenia (nie za dużo – kieliszek do likieru).
Podniecające są również zapachy.
Bardzo dobrze działające są zapachy piżma i ambry.
Dla osób, które mają katar lub polipy można zaproponować szczotkę do masażu i rozcierania przez kilkanaście minut okrężnymi ruchami okolice dolnej części pleców (kręgi lędźwiowe).
Zarówno u kobiet jak i u mężczyzn poprawia to ukrwienie narządów płciowych.
Dobrymi środkami są również maści i kremy, którymi nacieramy genitalia.
Rodzaj maści, jaki wybierzemy jest obojętny. Należy jedynie się wystrzegać olejków oraz toników i maści poprawiających ukrwienie skóry. Nawet niewielki ból, jaki musielibyśmy wtedy znieść pozbawiłby nas całej satysfakcji z seksu.
Jeśli chcemy się zmienić, to warunkiem jest samopoznanie.
„Program poznania” ma nam umożliwić poznanie, jak sami się blokujemy podczas czynności seksualnych i nie pozwalamy podnieceniu, napięciu i przyjemności pójść ich naturalną drogą. Dopiero, kiedy zidentyfikujemy te blokady, będziemy mieli możliwość zmiany. Informacja, której potrzebujemy, jest w nas samych.
Szacuje się, że 10 do 15 procent dojrzałych płciowo ludzi
dotkniętych jest zaburzeniami seksualnymi, które do 95 procent uwarunkowane są psychicznie. Zaburzenia te oddziałują bardzo negatywnie na harmonię związku. Dolegliwość ta, jak żadna inna, ma katastrofalne następstwa dla poczucia własnej wartości partnerów. Leczenie lekarstwami jest bardzo często bezsensowne i bezcelowe. Pomimo to kuracja taka jest przypisywana i prowadzi najczęściej do rezygnacji, ponieważ, ponieważ „sukces nie nadchodzi”.

Poniżej znajdziemy zestawy ćwiczeń, które nam pomogą, a zostały opracowane przez najlepszych seksuologów z całego Świata (głównie USA) i bardzo się sprawdziły.

Przy poważnych problemach seksualnych doradza się jednak wizytę u specjalisty.
Jeśli chcemy skorzystać z tych porad,
to koniecznie ze „wszystkich i stopniowo”, krok po kroku. Potrzebna jest cierpliwość. Tylko wykonanie całego programu zapewnia nam „sukces”.

Zestaw ćwiczeń:


Ćwiczenia indywidualne

Ćwiczenia oddychania

Oddychanie brzuszne

Oddychanie zogniskowane genitalnie

Synchronizacja ruchów miednicy z oddychaniem

Trening mięśnia łonowo-guzicznego

Ćwiczenia pozytywnego wyobrażania własnego ciała

Eksploracja narządów płciowych

Anorgazmia

Ćwiczenie zmysłowości I

Ćwiczenie zmysłowości II

Ćwiczenie zmysłowości III

Wyzwalanie orgazmu

Ćwiczenia intymności z partnerem

Właściwa pozycja

Impotencja

Rola strachu

Rola obserwatora

Kontrola nastawienia

Ogólne reguły dotyczące seksu

Ćwiczenia partnerskie

Manualna technika teasingu (1 tydzień)

Koitalna technika teasingu (2 tydzień)

Przedwczesny wytrysk nasienia

Technika squeezu

Propozycje postępowania


linki sponsorowane, reklamy
Przychodnia.pl, jest nazwą zastrzeżoną (C) 1999. Informacje zawarte na naszych stronach WWW mają charakter dydaktyczno - poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do zaniechania kontaktu z lekarzami w celu badania, leczenia czy konsultacji. Jakkolwiek zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby informacje tu zawarte były rzetelne i pochodziły z wiarygodnych źródeł, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie w praktyce.
Udostępnij