Pierwsza Polska Przychodnia Internetowa
Wilhelma, Doroty Wtorek 25. Czerwca 2019r
linki sponsorowane, reklamy
Najczęściej zadawane pytania
Do lekarza
A B C D E F G h I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Proszę wpisać w okienku szukane słowo lub jego fragment
linki sponsorowane, reklamy
Glikemia a złamana noga i stres
Jestem chory na cukrzycę typu 1 - od 12 lat mam cały czas problem z poziomami cukru we krwi ( jest rozchwiana!). Obecnie mam złamaną nogę lewą w okolicy kostki. Przyczyny zakaźne wyleczone, diety przestrzegam, codziennie ruch fizyczny . Podejrzewam, że przyczyną rozchwiania i trudności z kontrolą glikemii jest STRES. Prowadzę życie, które związane jest ze stresem. Czy STRES może mieć duży wpływ na glikemię?


W chwili obecnej najbardziej prawdopodobną przyczyną rozchwiania poziomów glukozy jest złamanie nogi. Wpływ stresu na poziom glukozy jest trudny do zmierzenia, ale wydzielana w trakcie stresu adrenalina może podnosić stężenie glukozy.
linki sponsorowane, reklamy
Przychodnia.pl, jest nazwą zastrzeżoną (C) 1999. Informacje zawarte na naszych stronach WWW mają charakter dydaktyczno - poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do zaniechania kontaktu z lekarzami w celu badania, leczenia czy konsultacji. Jakkolwiek zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby informacje tu zawarte były rzetelne i pochodziły z wiarygodnych źródeł, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie w praktyce.
Udostępnij