Pierwsza Polska - Przychodnia Internetowa - Forum
Problem ze zbyt małym członkiem - Wersja do druku

+- Pierwsza Polska - Przychodnia Internetowa - Forum (https://przychodnia.pl/mybb)
+-- Dział: Pytania Do Lekarza (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Pytania do Internisty (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Problem ze zbyt małym członkiem (/showthread.php?tid=9673)

Problem ze zbyt małym członkiem - Fabcio52 - 16-07-2019 22:59:05

Dzień Dobry
Jestem 24 letnim mężczyzną borykającym się z problemem zbyt małego penisa. Czynności codzienne, jak oddawanie moczu są conajmniej utrudnione ponieważ penis w fazie spoczynku ma ok 3-4cm, a ilość skóry uniemożliwia odsłonięcie napletka. Nie wspomnę już o szatniach na basenie czy saunie. Borykam się z tym problemem od dawna, jednak przyszedł czas aby poszukać sposobu na moje problemy. Gdzie i od jakiego lekarza mogę otrzymać pomoc. W razie potrzeby opisze moje dysfunkcje bardziej. Dziękuje
[Obrazek: klg42su6ss0s_t.jpg]
(16-07-2019 22:59:05)Fabcio52 napisał(a):  Dzień Dobry
Jestem 24 letnim mężczyzną borykającym się z problemem zbyt małego penisa. Czynności codzienne, jak oddawanie moczu są conajmniej utrudnione ponieważ penis w fazie spoczynku ma ok 3-4cm, a ilość skóry uniemożliwia odsłonięcie napletka. Nie wspomnę już o szatniach na basenie czy saunie. Borykam się z tym problemem od dawna, jednak przyszedł czas aby poszukać sposobu na moje problemy. Gdzie i od jakiego lekarza mogę otrzymać pomoc. W razie potrzeby opisze moje dysfunkcje bardziej. Dziękuje
[Obrazek: klg42su6ss0s_t.jpg]

Dodaje bardziej szczegółowe zdjęcie problemu