Pierwsza Polska - Przychodnia Internetowa - Forum
Jaki to ból głowy? - Wersja do druku

+- Pierwsza Polska - Przychodnia Internetowa - Forum (https://przychodnia.pl/mybb)
+-- Dział: Ból i jego leczenie (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Ból i jego leczenie (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Jaki to ból głowy? (/showthread.php?tid=2)

Jaki to ból głowy? - Natalia - 28-01-2015 20:37:35

Byłam leczona z powodu "migreny". Koleżanka mnie wyśmiała i powiedziała, ze pewnie za mało piję płynów i nadmiar kwasu solnego w żołądku, zakwasza mi cały organizm, lub też zjadłam coś ciężko strawnego. Poradziła mi "płukanie" żołądka. Wypić trzy szklanki letniej, przegotowanej wody, beknąć, żeby się wszystko w żołądku wzburzyło i zmusić się do wydalenia z siebie. Tak też uczyniłam. Ból minął jak ręką odjął. Wydaliłam z siebie okropny kwas. Robię tak zawsze, kiedy zaczyna mnie mocno boleć głowa. czasami nie wystarcza trzy szklanki - piję wtedy więcej i powtarzam zabieg. Już "migreny" nie mam.

RE: Jaki to ból głowy? - dominika76 - 21-09-2015 12:08:32

Dziękuję ci Natalio za te cenne rady. Będę musiała je przekazać je siostrze, która właśnie jest chora.
Pozdrawiam.

RE: Jaki to ból głowy? - Akane - 24-10-2017 06:10:52

nie słyszałam o takim sposobie, trzeba będzie wypróbowac Smile

RE: Jaki to ból głowy? - ciekawa_Ewa - 06-11-2017 15:22:16

Hmm również nie słyszałam o tym sposobie, chyba będę musiała go wypróbować Wink

RE: Jaki to ból głowy? - kamilek332 - 16-04-2019 08:02:40

Mnie ostatnio bardzo głowa bolała i wiem że taki ból naprawdę jest bardzo bolesny.Sam ostatnio takim bólem się przejmowałem.

RE: Jaki to ból głowy? - dluor - 30-05-2019 11:39:48

Dziwny sposób, pierwszy raz o takim słyszę. W takiej sytuacji wolałabym zasięgnąć porady lekarza czy to jest bezpieczne i efektywne. Nie robiłabym nic na własną rękę.