Pierwsza Polska - Przychodnia Internetowa - Forum

Pełna wersja: Włosy i geny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
nigdy wcześniej o czymś takim nie słyszałam ale jak tak sobie myślę to może coś w tym byćSmile jak na razie mam włosy za łopatki i nadal rosną więc w moim przypadku nie jest tak źleSmile
włosy musza rosnąć poniewaz stanowia mechaniczna ochrone dla naszego organizmu ktora jest naturalna bariera
lepiej jak rosną, niż by miały wypadać, choć w niektórych rejonach rzeczywiście lepiej by było jak by nie rosły
moja koleżanka miała całe życie proste włosy, potem nagle zaczęły się kręcic, kręciły dwa lata i przestały. jak to wytłumaczyć?
Dziwna sprawa z tymi włosami Big Grin Ostatnio zaczęłam stosować biotynę by sprawdzić czy rzeczywiście moje włosy potrafią przebić się przez moją barierę wiecznej długościBig Grin Zobaczymy czy poskutkuje, bo w przeciwieństwie do innych suplementów, posiada tyle biotyny że jest traktowany jako lekarstwo. Czekam na efekty
ja mam super geny i jest niezle
W chwili obecnej nie istnieje konkretna odpowiedź na to dlaczego rosną cały czas, ale z pewnością wynika to z potrzeby ogrzewania naszej głowy oraz ochroną jej przez promieniami UV. Jeżeli chodzi o włosy na reszcie ciała miały charakter zabezpieczający przed mrozem, dziś nie są już potrzebne, to taka "ewolucyjna pamiątka".
...stety niestety, ale "dobre geny" dotyczą też włosów, niektórzy mogą się bawić w picie ziół, stosowanie suplementacji, wcierek i dobrej diety, a i tak problemów z włosami się nie przeskoczy.
Ja większość genów odziedziczyłem po ojcu i dziadku. W tym wieku mam już spore zakola i przerzedzone włosy. A ogólnie na całym ciele mi ich nie brakuje Big Grin Zastanawiam się nad zagęszczeniem jakimś szamponem, ewentualnie zabieg przeszczepu włosów.
Na pewno wszelkie suplementy i odżywki odpowiednio wspomogą porost włosów. Sprawdź na tym blogu ...
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie