Pierwsza Polska - Przychodnia Internetowa - Forum

Pełna wersja: Ból głowy u dziecka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Migrena u dzieci to tzw dziecięce zespoły okresowe zwane ekwiwalentami migreny które w późniejszym wieku zwykle przekształcają się w migrenę. Objawiają się najczęściej wymiotami bez patologii przewodu pokarmowego, zawrotami głowy a u starszych dzieci migreną brzuszną.
moja kuzynka miała taki problem ze swoim dzieckiem. Niesamowicie się ochodzili do lekarza
to duży problem miałam takie objawy w dzieciństwie...
Czy ktoś zna jakieś dobre sposoby na taki ból głowy? Moje dziecko na to cierpi i nic nie pomaga...
mój 6- letni syn ma od czsu do czasu silne bóle głowy dzwonią z przedszkola, trzeba go odebrać wraca musi dostać lek przeciwbólowy bo pojawia się aż stan podgorączkowy i idzie na godzinę-dwie spać. Przez resztę dnia ma szklane oczy ale już głowa nie boli. To się powtarza od jakiegoś czasu, zaczęłam się martwić, rozmawiałam z pediatrą, mam z nim przyjść, powiedziała że trzeba mu komplet badań zrobić i pojść do neurologa. Sama jestem migrenowcem i wiem jak czasem przez to cierpie, więc mam nadzieje ze u niego pojawiły się na skutek skoku rozwojowego i okresu silnego wzrostu i niedługo przejdą. Jakie macie dokładniejsze doświadczenia?
to jest napewno nieprzyjemny bół rozumiem to
Najlepiej wybrać konsultację ze specjalistą w takim wypadku. Bo dziecko może mieć uczulenie na jakiś składnik leków przeciwbólowych.
Skoro dziecko miewa bóle głowy to znak, że coś niedobrego się dzieje w jego układzie nerwowym. Koniecznie do lekarza!
Neurolog powinien pomóc
(07-08-2015 20:01:33)danafatel napisał(a): [ -> ]Czy ktoś zna jakieś dobre sposoby na taki ból głowy? Moje dziecko na to cierpi i nic nie pomaga...

Jonizacja powietrza naprawdę dużo pomaga, nawet na mocne bóle głowy.
...
Stron: 1 2
Przekierowanie