Pierwsza Polska - Przychodnia Internetowa - Forum

Pełna wersja: Jaki to ból głowy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Byłam leczona z powodu "migreny". Koleżanka mnie wyśmiała i powiedziała, ze pewnie za mało piję płynów i nadmiar kwasu solnego w żołądku, zakwasza mi cały organizm, lub też zjadłam coś ciężko strawnego. Poradziła mi "płukanie" żołądka. Wypić trzy szklanki letniej, przegotowanej wody, beknąć, żeby się wszystko w żołądku wzburzyło i zmusić się do wydalenia z siebie. Tak też uczyniłam. Ból minął jak ręką odjął. Wydaliłam z siebie okropny kwas. Robię tak zawsze, kiedy zaczyna mnie mocno boleć głowa. czasami nie wystarcza trzy szklanki - piję wtedy więcej i powtarzam zabieg. Już "migreny" nie mam.
Dziękuję ci Natalio za te cenne rady. Będę musiała je przekazać je siostrze, która właśnie jest chora.
Pozdrawiam.
nie słyszałam o takim sposobie, trzeba będzie wypróbowac Smile
Hmm również nie słyszałam o tym sposobie, chyba będę musiała go wypróbować Wink
Mnie ostatnio bardzo głowa bolała i wiem że taki ból naprawdę jest bardzo bolesny.Sam ostatnio takim bólem się przejmowałem.
Dziwny sposób, pierwszy raz o takim słyszę. W takiej sytuacji wolałabym zasięgnąć porady lekarza czy to jest bezpieczne i efektywne. Nie robiłabym nic na własną rękę.
Przekierowanie