Pierwsza Polska - Przychodnia Internetowa - Forum

Pełna wersja: Problem z oczami luteina
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie! Mam ostatnio problem z oczami - pieką mnie i bolą po kilku godzinach pracy, tak, że ciężko mi już skończyć swoją robotę, cały czas mam ochotę je przecierać. Kilka dni temu poszłam do apteki po luteinę, bo słyszałam, że wzmacnia oczy. Pani poleciła mi lutezan bo zawiera jeszcze cynk. Powiedziała, że na efekt i poprawę trzeba trochę poczekać. Czy znacie jeszcze jakieś inne sposoby, które mogą mi przynieść ulgę?
ja mam ten sam problem i kupiłem sobie krople nawilżające.
I jak Ci się sprawdzają? Bo od kiedy tu napisałam to już sporo minęło i po tym lutezanie naprawdę przeszło mi rozmazanie obrazu i pieczenie. Kropel za bardzo nie lubie, ale wiadomo ze jak trzeba ich uzywac to trzebaSmile
Ja jak siedzę przed komputerem to też mnie tak pieką.. Zakraplam sobie ale to też zbytnio nie daje rezultatu..
no właśnie ja zastanawiam się nad tą luteiną, dużo siedzę przed komputerem i oczy mi chyba odmawiają posłuszeństwa. A jak się sprawdził lutezan?
witam, mi lutezan kazal brać okulista, od razu uprzedzil że moje zaniedbania i fajki to mi niezle załatwiły oczy i że muszę się uzbroić w cierpliwość żeby brać przynajmniej kilka miesięcy, biorę około 2 i widzę już poprawę bo mniej męczą mi się oczy, idę niedługo na kontrolę i zobaczymy co powie okulista, jakieś proste ćwiczenia mi tez zalecił ale z tym idzie mi już oporniej
Ja nigdy nie miałem problemów z oczami i z tego powodu jestem bardzo zadowolonym człowiekiem.Każdy by tak na pewno chciał.
Może po prostu okłady z wywaru z rumianku dobrze łagodzą problemy z oczami a przy tym rozjaśniają skórę pod oczami. A do tego oczy cię swędzą? Nosisz soczewki kontaktowe?
Przekierowanie