Pierwsza Polska - Przychodnia Internetowa - Forum

Pełna wersja: Ból głowy i żuchwy.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Nazywam sie Katarzyna. Mieszkam w Anglii z moim chlopakiem Anglikem Craigem. Szukam wszykich sposobów by uwolnic go od bólu glowy i zuchwy. Oto jak wyglada cala przypadlosc. Jego ból zaczal sie we Wrzesniu 2009 roku. Aktualnie mija 7 lat gdzie po wielu testach, badanich i konsulatacjach, zaden lekarz nie ma pojecia w Anglii gdzie tkwi przychna jego bólch glowy. W 2009 roku lekarz zalecil mu badnie wzroku. Test pozytywny. W styczniu 2010 bóle glowy zaczely byc czestrze po czym zaczely sie bóle twarzy po obu stronach zuchwy. Od stycznia 2010 roku skonsultowal sie z:
trzema neurologami
okulista
trzech dentystów + 'szczekowych specjalistów'
okolo 8 innych lekarzy
który nie odnalezli przyczyny bólu zuchwy i glowy.
Mial robiony:
test krwi
rezonans magnetyczny
Bral okolo 11 róznych leków robionych z próbami krwi.
Nie dzilaja... powodowaly jednynie:
Biegunke
wymioty
oslabienie oraganizmu
Niewladnosc prawej reki + ból ramienia
Wiec zalecono odstawienie leków.
7 lat temu lekarze stwierdzili ze to od zebów, wiec postanowili wyrwac wszytkie tylnie zeby. Jak sie okazalo nie bylo to przyczyna.
Jedyne badnie którego nie mial to badnie na sprawdzenie nerwów przy zuchwie za pomoca kamery. Badnie na zespól stawu skroniowego. Lecz angielscy lekarze sa przekonani ze nie tu przyczyna wiec nie chca jego wykonac.

Ból jest bo obu stronach zuchwy. Nie przemieszcza sie. Kiedy bola go miejsca w okolicy zuchwy automatycznie przylacza sie ból glowy. Potrawi trwac po miedzy 1h do 4h dziennie.
Przy czym nie moze normalnie funkcjowac a nawet spac. Sad

Nikt od siedmiu lat nie potrafi znalesc przyczyny. Pije duze ilosci kawy by jakos pracowac jest to ok. 15 kaw dziennie + papierosy. Ma 36 lat. Spedzil 10 lat w wojsku lecz lekarze stwierdzili ze to nie ma nic do rzeczy, bo ból zaczal sie na 2-3 lat po opuszczeniu sluzby wojskowej.
Nie wiele spozywa posilków dziennie. Glównie sa to tosty lub pizza.

Podalam wszystkie informacje które moga miec powiazanie. Blagam o jakas wskazówke lub pomoc. Co mamy robic gdzie sie udac by ból zniknal Czy jest sens jechac do Polski by zrobic jakies badania prywatnie? Czy badania w polsce beda mozliwe dla obcokrajowca? Jakich dokumentów potrzebuje??

Blagam o pomoc.
Pozdrawiam
Katarzyna P.
Przekierowanie