Pierwsza Polska Przychodnia Internetowa
Łucji, Otylii Czwartek 13. Grudnia 2018r
linki sponsorowane, reklamy
Encyklopedia Leków
Wykaz Schorzeń
A B C D E F G h I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Proszę wpisać w okienku nazwę schorzenia lub jego fragment
linki sponsorowane, reklamy
Zapalenie korzonków nerwowych
DERHOTILL
 

Zadaj pytanie do
lekarza Farmakologa
.

Zastrzeżenie: Informujemy, że decyzja o podaniu leku na receptę może być podjęta jedynie przez lekarza i to na podstawie więcej, niż jednego źródła. W przypadkach rozbieżności podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka producenta. W tych okolicznościach jakiekolwiek roszczenia za pośrednie lub bezpośrednie szkody są wykluczone.

linki sponsorowane, reklamy
wypadające włosy lifting piersi wzmocnienie bioder piękna cera wysokiej jakości kolagen produkty na paznokcie najlepszy kolagen produkty na gładką skórę łagodzenie zmarszczek połysk paznokci sport dla aktywnych łagodzenie zmarszczek młody wygląd kolagen na dziąsła pierwsze zmarszczki produkty na paradontozę piękne paznokcie kolagen na stawy zadbana kobieta wysokiej jakości kolagen wzmocnienie dziąseł i zębów jędrna skóra najlepszy kolagen kolagen do twarzy najlepszy kolagen redukcja zmarszczek blizny potrądzikowe produkty na dziąsła piękne paznokcie na rozstępy wstydliwe zmarszczki produkty na odporność łagodzenie zmarszczek produkty na gładką skórę ranking kolagen ładne paznokcie produkty na paznokcie produkty dla seniorów przeciw zmarszczkom produkty na piersi
Przychodnia.pl, jest nazwą zastrzeżoną (C) 1999. Informacje zawarte na naszych stronach WWW mają charakter dydaktyczno - poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do zaniechania kontaktu z lekarzami w celu badania, leczenia czy konsultacji. Jakkolwiek zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby informacje tu zawarte były rzetelne i pochodziły z wiarygodnych źródeł, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie w praktyce.