Pierwsza Polska Przychodnia Internetowa
Teodora, Seweryna Środa 23. Października 2019r
Zadania z Fizykia
linki sponsorowane, reklamy
Encyklopedia Leków
Opis Leków
A B C D E F G h I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Proszę wpisać w okienku nazwę leku lub jego fragment
linki sponsorowane, reklamy
SPASTICOL
Dostepność leku
Dostepność leku
Na receptę
Forma leku
Forma leku
czopki.
Zawartość
Zawartość
substancje czynne - suchy wyciąg z liści pokrzyku (wilczej jagody), chlorowodorek papaweryny.
Sposób działania
Sposób działania
Preparat zmniejsza wydzielanie soków trawiennych, wpływa rozkurczowo na mięśnie gładkie, zmniejsza perystaltykę jelit, hamuje bolesne skurcze w obrębie przewodu pokarmowego.
Zastosowanie
Zastosowanie
Kolka żółciowa lub nerkowa. Stany skurczowe przewodu pokarmowego.
Inne leki związane ze schorzeniami
Inne leki związane ze schorzeniami
Ostrzeżenie
Ostrzeżenie
Leku nie wolno stosować w uczuleniu na papawerynę lub pozostałe składniki preparatu, w jaskrze, w ostrym uszkodzeniu wątroby, niewydolności serca, w bloku serca, we wstrząsie, w przeroście gruczołu krokowego. Preparatu nie podaje się małym dzieciom. Spasticol może upośledzać sprawność psychofizyczną, dlatego też w trakcie jego stosowania nie wolno prowadzić pojazdów mechanicznych ani wykonywać czynności precyzyjnych.
Działania niepożądane
Działania niepożądane
>1/100- Zaburzenia w pracy wątroby. Nudności. Zaparcia. Suchość błony śluzowej jamy ustnej. Zawroty i bóle głowy. 1/1000- Nieregularna praca serca, wzrost lub spadek ciśnienia krwi.
Dawkowanie
Dawkowanie
Dawkę ustala lekarz. Preparat podaje się doodbytniczo 1-3 razy dziennie.
Ciąża i karmienie piersią
Ciąża i karmienie piersią
Nie stwierdzono jakiegokolwiek szkodliwego wpływu preparatu na płód. Istnieje prawdopodobieństwo, że preparat oddziałuje na karmione dziecko. Nie wolno zażywać leku w okresie karmienia.

Zadaj pytanie do
lekarza Farmakologa
.

Zastrzeżenie: Informujemy, że decyzja o podaniu leku na receptę może być podjęta jedynie przez lekarza i to na podstawie więcej, niż jednego źródła. W przypadkach rozbieżności podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka producenta. W tych okolicznościach jakiekolwiek roszczenia za pośrednie lub bezpośrednie szkody są wykluczone.

linki sponsorowane, reklamy
wzmocnienie dziąseł i zębów kolagen na dekolt produkty na dziąsła wyścigi samochodowe bieg z przeszkodami koszykówka motocross ładne włosy apteka - szałwia najlepsze na kaszel szałwia ładny głos szałwia przeziębienie leki szałwia cukierki z ziołami - szałwia na kaszel tabletki szałwia na kaszel tabletki szałwia na kaszel suchy i mokry szałwia w zielarniach - aronia ziołowe cukierki - aronia właściwości aronii aronia - cukierki przeciw stresowi - aronia zielarnia - aronia przeciw stresowi - aronia nowości z zielarni - aronia poprawa przemiany materii dla całej rodziny - pokrzywa ziołowe produkty - pokrzywa ziołowe specjały - pokrzywa produkty z pokrzywy ziołowe specjały - pokrzywa w aptekach - pokrzywa zioła w cukierkach - pokrzywa ziołowe produkty - żeńszeń imbir nowości z zielarni - żeńszeń imbir ziołowe produkty - żeńszeń imbir nowości z apteki - żeńszeń imbir zioła w cukierkach - żeńszeń imbir co dobrego - żeńszeń imbir zioła - żeńszeń imbir w aptekach - żeńszeń imbir produkty z aloesu i trawy cytrynowej zioła - aloes trawa cytrynowa dla całej rodziny - aloes trawa cytrynowa właściwości aloesu trawy cytrynowej nowości z zielarni - aloes trawa cytrynowa w zielarniach - aloes trawa cytrynowa ziołowe cukierki - aloes trawa cytrynowa w zielarniach - aloes trawa cytrynowa w zielarniach - czarny bez ziołowe cukierki - czarny bez cukierki z ziołami - czarny bez dla całej rodziny - czarny bez produkty z czarnego bzu w aptekach - czarny bez apteka - czarny bez w aptekach - czarny bez ziołowe wspomaganie - głóg, głogowe przeciw stresowi - głóg, głogowe apteka - głóg, głogowe ziołowe specjały - głóg, głogowe ziołowe produkty - głóg, głogowe nowości z zielarni - głóg, głogowe ziołowe cukierki - głóg, głogowe nowości - głóg, głogowe ziołowe cukierki - melisa nowości - melisa ziołowe specjały - melisa ziołowe produkty - melisa ziołowe specjały - melisa ziołowe specjały - melisa cukierki ziołowe - cukierki melisowe w zielarniach - melisa na wzmocnienie - waleriana nowości z apteki - waleriana nowości - waleriana nowości - waleriana produkty na odporność - waleriana na wzmocnienie - waleriana przeciw stresowi - waleriana cukierki walerianowe - cukierki gra w kręgle na spocone nogi krykiet łyżwiarstwo zielarnie internetowe surfing żużel nurkowanie z rurką
Przychodnia.pl, jest nazwą zastrzeżoną (C) 1999. Informacje zawarte na naszych stronach WWW mają charakter dydaktyczno - poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do zaniechania kontaktu z lekarzami w celu badania, leczenia czy konsultacji. Jakkolwiek zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby informacje tu zawarte były rzetelne i pochodziły z wiarygodnych źródeł, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie w praktyce.
Udostępnij
Facebook