Pierwsza Polska Przychodnia Internetowa
Eustachego, Filipiny Piątek 20. Września 2019r
linki sponsorowane, reklamy
Encyklopedia Leków
Opis Leków
A B C D E F G h I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Proszę wpisać w okienku nazwę leku lub jego fragment
linki sponsorowane, reklamy
PREPIDIL GEL
Dostepność leku
Dostepność leku
Na receptę
Forma leku
Forma leku
żel 0,167 mg/g
Zawartość
Zawartość
substancja czynna - dinoproston
Zamienniki Leku
Zamienniki Leku
Sposób działania
Sposób działania
Prepidil zawiera naturalnie występującą w organizmie substancję, prostaglandynę, która między innymi przyczynia się do wywoływania skurczu macicy.
Zastosowanie
Zastosowanie
Preparat stosuje się w celu uelastycznienia szyjki macicy przed porodem oraz przed operacjami ginekologicznymi.
Ostrzeżenie
Ostrzeżenie
Preparatu nie wolno stosować w uczuleniu na prostaglandyny. Jednoczesne stosowanie leków przeciwbólowych zawierających kwas acetylosalicylowy lub leków z tej samej grupy terapeutycznej, jak np. diclofenak zmniejsza efektywność żelu.
Działania niepożądane
Działania niepożądane
>1/100 - Mdłości, wymioty, biegunka, bóle brzucha. <1/1000 - Gorączka.
Dawkowanie
Dawkowanie
Dawkę ustala lekarz dostosowując ją do potrzeb pacjentki. Preparat stosuje się wyłącznie w lecznictwe zamkniętym. Żel w dawce przepisanej przez lekarza wprowadza się do szyjki macicy.

Zadaj pytanie do
lekarza Farmakologa
.

Zastrzeżenie: Informujemy, że decyzja o podaniu leku na receptę może być podjęta jedynie przez lekarza i to na podstawie więcej, niż jednego źródła. W przypadkach rozbieżności podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka producenta. W tych okolicznościach jakiekolwiek roszczenia za pośrednie lub bezpośrednie szkody są wykluczone.

linki sponsorowane, reklamy
kolagen na włosy skok wzwyż rzut dyskiem produkty dla sportowców zapasy nurkowanie z rurką rugby bieganie najlepsze na kaszel szałwia na urlopie szałwia zielarz szałwia nowości z apteki - szałwia ziołowe wspomaganie - szałwia dla sedniorów - szałwia zioła w cukierkach - szałwia ziołowe produkty szałwia zielarnia - aronia zioła w cukierkach - aronia ziołowe cukierki - aronia nowości z apteki - aronia produkty z aronii w aptekach - aronia aronia - cukierki w zielarniach - aronia ładna skóra apteka - pokrzywa pokrzywa - cukierki dla sedniorów - pokrzywa ziołowe wspomaganie - pokrzywa ziołowe produkty - pokrzywa zioła w cukierkach - pokrzywa wzmocnienie organizmu zioła w cukierkach - żeńszeń imbir nowości - żeńszeń imbir dla sedniorów - żeńszeń imbir produkty z żeńszenia i imbiru ziołowe wspomaganie - żeńszeń imbir nowości - żeńszeń imbir nowości z zielarni - żeńszeń imbir cukierki ziołowe - żeńszeń imbir nowości z zielarni - aloes trawa cytrynowa aloes trawa cytrynowa - cukierki ziołowe produkty - aloes trawa cytrynowa nowości - aloes trawa cytrynowa cukierki ziołowe - aloes trawa cytrynowa nowości z apteki - aloes trawa cytrynowa ziołowe cukierki - aloes trawa cytrynowa co dobrego - aloes trawa cytrynowa apteka - czarny bez produkty z czarnego bzu cukierki czarny bez - cukierki nowości z zielarni - czarny bez ziołowe cukierki - czarny bez właściwości czarnego bzu właściwości czarnego bzu nowości z apteki - czarny bez ziołowe cukierki - głóg, głogowe w aptekach - głóg, głogowe na odporność - głóg, głogowe ziołowe cukierki - głóg, głogowe zioła w cukierkach - głóg, głogowe przeciw stresowi - głóg, głogowe nowości z zielarni - głóg, głogowe w zielarniach - głóg, głogowe ziołowe cukierki - melisa zioła - melisa nowości z zielarni - melisa na wzmocnienie - melisa właściwości melisy ziołowe cukierki - melisa w zielarniach - melisa ziołowe wspomaganie - melisa nowości z apteki - waleriana nowości z apteki - waleriana nowości - waleriana ziołowe specjały - waleriana ziołowe cukierki - waleriana nowości z apteki - waleriana nowości z zielarni - waleriana przeciw stresowi - waleriana baseball pływanie tenis stołowy najskuteczniejszy dezodorant hokej na lodzie jazda na snowboardzie golf rugby
Przychodnia.pl, jest nazwą zastrzeżoną (C) 1999. Informacje zawarte na naszych stronach WWW mają charakter dydaktyczno - poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do zaniechania kontaktu z lekarzami w celu badania, leczenia czy konsultacji. Jakkolwiek zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby informacje tu zawarte były rzetelne i pochodziły z wiarygodnych źródeł, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie w praktyce.
Udostępnij
Facebook