Pierwsza Polska Przychodnia Internetowa
Marii, Cezarego Czwartek 22. Sierpnia 2019r
linki sponsorowane, reklamy
Encyklopedia Leków
Opis Leków
A B C D E F G h I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Proszę wpisać w okienku nazwę leku lub jego fragment
linki sponsorowane, reklamy
MOVALIS
Nazwa międzynarodowa
Nazwa międzynarodowa
Meloxicam
Forma leku
Forma leku
roztwór do inicjacji, czopki doodbytnicze 15 mg, tabletki 15 mg lub 7,5 mg
Sposób działania
Sposób działania
Movalis jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym Lek o silnym działaniu przeciwzapalnym preferencyjnie hamujący COX-2 (cyklooksygenazę 2 - enzym powstający w procesie zapalnym).
Wskazania
Wskazania
* Leczenie objawowe choroby zwyrodnieniowej stawów, w zwalczanie bólów stawowych. * Leczenie objawowe reumatoidalnego zapalenia stawów (RZS) * Leczene objawowe zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa (ZZSK).

Zadaj pytanie do
lekarza Farmakologa
.

Zastrzeżenie: Informujemy, że decyzja o podaniu leku na receptę może być podjęta jedynie przez lekarza i to na podstawie więcej, niż jednego źródła. W przypadkach rozbieżności podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka producenta. W tych okolicznościach jakiekolwiek roszczenia za pośrednie lub bezpośrednie szkody są wykluczone.

linki sponsorowane, reklamy
Przychodnia.pl, jest nazwą zastrzeżoną (C) 1999. Informacje zawarte na naszych stronach WWW mają charakter dydaktyczno - poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do zaniechania kontaktu z lekarzami w celu badania, leczenia czy konsultacji. Jakkolwiek zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby informacje tu zawarte były rzetelne i pochodziły z wiarygodnych źródeł, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie w praktyce.
Udostępnij
Facebook