Pierwsza Polska Przychodnia Internetowa
Janusza, Konrada Czwartek 21. Listopada 2019r
Zadania z Fizyki medycyna medycyna medycyna
linki sponsorowane, reklamy
Encyklopedia Leków
Opis Leków
A B C D E F G h I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Proszę wpisać w okienku nazwę leku lub jego fragment
linki sponsorowane, reklamy
LECITON TONIC WITH VITAMINS
Dostepność leku
Dostepność leku
Bez recepty
Forma leku
Forma leku
płyn
Zawartość
Zawartość
substancje czynne - lecytyna, witaminy B1, B2, B6, B12, , E, PP.
Sposób działania
Sposób działania
Preparat wielowitaminowy wzmacniający w okresach osłabienia i rekonwalescencji. Preparat znajduje zastosowanie również w zaburzeniach krążenia obwodowego, chorobach włosów, skóry i błon śluzowych, w nadmiernej nerwowości, w zaburzeniach pamięci, trudności w koncentracji uwagi.
Ostrzeżenie
Ostrzeżenie
Nie wolno podawać w uczuleniu na którykolwiek ze składników leku. Oczekiwany skutek leczenia może ulec zmianie, jeśli preparat stosuje się jednocześnie z innymi lekami. Lek może upośledzać sprawność psychofizyczną, dlatego też nie wolno prowadzić pojazdów mechanicznych, ani wykonywać czynności precyzyjnych w trakcie jego stosowania. Leku nie podaje się dzieciom.
Działania niepożądane
Działania niepożądane
Brak danych
Dawkowanie
Dawkowanie
Dorośli 1 łyżka stołowa 3 razy dziennie.
Ciąża i karmienie piersią
Ciąża i karmienie piersią
Nie należy zażywać leku w okresie ciąży, ze względu na zawartość w nim alkoholu. Nie wiadomo czy lek przechodzi do mleka matki, należy zatem zasięgnąć opinii lekarza w razie zamiaru stosowania leku w okresie karmienia dziecka piersią.

Zadaj pytanie do
lekarza Farmakologa
.

Zastrzeżenie: Informujemy, że decyzja o podaniu leku na receptę może być podjęta jedynie przez lekarza i to na podstawie więcej, niż jednego źródła. W przypadkach rozbieżności podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka producenta. W tych okolicznościach jakiekolwiek roszczenia za pośrednie lub bezpośrednie szkody są wykluczone.

linki sponsorowane, reklamy
produkty dla piłkarzy żużel podnoszenia ciężarów pchnięcie kulą jędrne usta paralotniarstwo dbaj o stawy aerobik nowości - szałwia zielarnia szałwia lekarz radzi na gardło szałwia na ból gardła szałwia na urlopie szałwia na przeziębienie szałwia szałwia szałwia gdy boli gardło szałwia na wzmocnienie - aronia cukierki ziołowe - aronia dla sedniorów - aronia zioła - aronia ziołowe wspomaganie - aronia zioła w cukierkach - aronia nowości z zielarni - aronia cukierki ziołowe - aronia przeciw stresowi - pokrzywa produkty z pokrzywy pokrzywa - cukierki zioła w cukierkach - pokrzywa zioła - pokrzywa właściwości pokrzywy ziołowe cukierki - pokrzywa wzmocnienie organizmu w aptekach - żeńszeń imbir zioła w cukierkach - żeńszeń imbir cukierki z ziołami - żeńszeń imbir co dobrego - żeńszeń imbir w zielarniach - żeńszeń imbir cukierki z ziołami - żeńszeń imbir ziołowe produkty - żeńszeń imbir ziołowe wspomaganie - żeńszeń imbir w zielarniach - aloes trawa cytrynowa właściwości aloesu trawy cytrynowej produkty z aloesu i trawy cytrynowej dla sedniorów - aloes trawa cytrynowa ziołowe wspomaganie - aloes trawa cytrynowa dla całej rodziny - aloes trawa cytrynowa w aptekach - aloes trawa cytrynowa cukierki z ziołami - aloes trawa cytrynowa ziołowe cukierki - czarny bez nowości - czarny bez produkty na odporność - czarny bez w zielarniach - czarny bez ziołowe wspomaganie - czarny bez apteka - czarny bez w zielarniach - czarny bez przeciw stresowi - czarny bez produkty z głogu co dobrego - głóg, głogowe w aptekach - głóg, głogowe cukierki z ziołami - głóg, głogowe produkty z głogu właściwości głogu na wzmocnienie - głóg, głogowe nowości z apteki - głóg, głogowe zioła w cukierkach - melisa zioła w cukierkach - melisa ziołowe produkty - melisa dla całej rodziny - melisa ziołowe cukierki - cukierki melisowe na wzmocnienie - melisa w zielarniach - melisa cukierki ziołowe - cukierki melisowe na wzmocnienie - waleriana na wzmocnienie - waleriana ziołowe specjały - waleriana ziołowe cukierki - cukierki walerianowe zioła w cukierkach - waleriana cukierki walerianowe - cukierki nowości z zielarni - waleriana przeciw stresowi - waleriana motocross skoki na bungee aerobik skoki ze spadochronem dezodorant dla mężczyzn lekkoatletyka boks narty wodne
Przychodnia.pl, jest nazwą zastrzeżoną (C) 1999. Informacje zawarte na naszych stronach WWW mają charakter dydaktyczno - poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do zaniechania kontaktu z lekarzami w celu badania, leczenia czy konsultacji. Jakkolwiek zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby informacje tu zawarte były rzetelne i pochodziły z wiarygodnych źródeł, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie w praktyce.
Udostępnij
Facebook