Pierwsza Polska Przychodnia Internetowa
Marii, Cezarego Czwartek 22. Sierpnia 2019r
linki sponsorowane, reklamy
Encyklopedia Leków
Opis Leków
A B C D E F G h I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Proszę wpisać w okienku nazwę leku lub jego fragment
linki sponsorowane, reklamy
KLARIN JUNIOR
Forma leku
Forma leku
tabletki
Zawartość
Zawartość
* sproszkowany owoc borówki czernicy 100 mg * ekstrakt z borówki czernicy 10 mg * witamina A 400 mcg * witamina B1 0,5 mg * witamina B2 0,5 mg * witamina B3 0,5 mg. * witamina B6 0,5 mg. * witamina B 12 0,5 mcg . * witamina C 30 mg * witamina D3 2,5 mcg * witamina E 4,5 mg * magnez 5 mg * cynk 2 mg * miedź 70 mcg * selen 10 mcg
Sposób działania
Sposób działania
Zawiera podstawowe witaminy i mikroelementy niezbędne do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania organizmu. Witamina A odpowiada za prawidłowy proces widzenia. Antocyjany z borówki czernicy, witamina A i E - chronią organizm, a przede wszystkim oczy, przed wolnymi rodnikami.
Wskazania
Wskazania
Klarin Junior jest dobrym uzupełnieniem diety dla dzieci z krótkowzrocznością a także narażonych na silne zmęczenie oczu (zabawa przy komputerze, oglądanie telewizji).
Ostrzeżenie
Ostrzeżenie
* nie zaleca się przekraczania zaleconej porcji do spożycia w ciągu dnia * nie stosować preparatu po dacie przydatności do spożycia * suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety
Dawkowanie
Dawkowanie
1 tabletka dziennie

Zadaj pytanie do
lekarza Farmakologa
.

Zastrzeżenie: Informujemy, że decyzja o podaniu leku na receptę może być podjęta jedynie przez lekarza i to na podstawie więcej, niż jednego źródła. W przypadkach rozbieżności podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka producenta. W tych okolicznościach jakiekolwiek roszczenia za pośrednie lub bezpośrednie szkody są wykluczone.

linki sponsorowane, reklamy
Przychodnia.pl, jest nazwą zastrzeżoną (C) 1999. Informacje zawarte na naszych stronach WWW mają charakter dydaktyczno - poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do zaniechania kontaktu z lekarzami w celu badania, leczenia czy konsultacji. Jakkolwiek zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby informacje tu zawarte były rzetelne i pochodziły z wiarygodnych źródeł, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie w praktyce.
Udostępnij
Facebook