Pierwsza Polska Przychodnia Internetowa
Januarego, Konstancji Czwartek 19. Września 2019r
linki sponsorowane, reklamy
Encyklopedia Leków
Opis Leków
A B C D E F G h I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Proszę wpisać w okienku nazwę leku lub jego fragment
linki sponsorowane, reklamy
CONDRAL
Dostepność leku
Dostepność leku
Na receptę
Forma leku
Forma leku
kapsułki 400 mg; granulat 400 mg/torebka.
Zawartość
Zawartość
substancja czynna - chondroitine.
Zamienniki Leku
Zamienniki Leku
Sposób działania
Sposób działania
Kwas chondroitynowo-siarkowy jest podstawowym składnikiem kości i jednym z elementów struktury oka. Działa regulująco w przemianie tkanki kostnej oraz rogówki oka. Zmniejsza wydalanie się wapnia z układu kostnego, a także przyspiesza regenerację tkanki kostnej w razie jej uszkodzenia.
Zastosowanie
Zastosowanie
Różne formy demineralizacji kości, tj. ucieczki wapnia z układu kostnego. Osteoporoza, opóźnione gojenie się złamań kości. Parodontoza. Pomocniczo w chirurgii oka. Zapalenia układu kostno-stawowego, zmiany zwyrodnieniowe na tle degeneracji chrząstki stawowej.
Ostrzeżenie
Ostrzeżenie
Leku nie należy podawać w uczuleniu na kwas chondroitynowosiarkowy. Oczekiwany skutek leczenia może ulec zmianie, jeśli Condral stosuje się jednocześnie z innymi lekami. Należy więc poradzić się lekarza w sprawie ewentualnego stosowania innych leków podczas kuracji.
Działania niepożądane
Działania niepożądane
Brak danych.
Dawkowanie
Dawkowanie
Dawkowanie ustala lekarz. Zazwyczaj podaje się 400 mg 3 razy dziennie.
Ciąża i karmienie piersią
Ciąża i karmienie piersią
Zamiar zażywania leku w okresie ciąży oraz karmienia piersią należy omówić z lekarzem.

Zadaj pytanie do
lekarza Farmakologa
.

Zastrzeżenie: Informujemy, że decyzja o podaniu leku na receptę może być podjęta jedynie przez lekarza i to na podstawie więcej, niż jednego źródła. W przypadkach rozbieżności podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka producenta. W tych okolicznościach jakiekolwiek roszczenia za pośrednie lub bezpośrednie szkody są wykluczone.

linki sponsorowane, reklamy
dobre produkty z kolagenem sportowcy wstydliwe zmarszczki żeglarstwo rzut dyskiem jogging rzut młotem sportowcy ładny głos szałwia nowości - szałwia najlepsze na kaszel szałwia zielarnia - szałwia zielarnia szałwia lekarz radzi na gardło szałwia najlepsze zioła szałwia na kaszel szałwia cukierki z ziołami - aronia apteka - aronia właściwości aronii zioła w cukierkach - aronia ziołowe cukierki - aronia ziołowe wspomaganie - aronia co dobrego - aronia zielarnia - aronia zioła - pokrzywa ładne paznokcie poprawa przemiany materii ziołowe cukierki - pokrzywa ładna skóra ładne włosy ziołowe specjały - pokrzywa pokrzywa - cukierki zioła - żeńszeń imbir ziołowe cukierki - żeńszeń imbir nowości - żeńszeń imbir w zielarniach - żeńszeń imbir w aptekach - żeńszeń imbir żeńszeń imbir - cukierki co dobrego - żeńszeń imbir zioła w cukierkach - żeńszeń imbir dla sedniorów - aloes trawa cytrynowa właściwości aloesu trawy cytrynowej cukierki z ziołami - aloes trawa cytrynowa cukierki z ziołami - aloes trawa cytrynowa cukierki z ziołami - aloes trawa cytrynowa właściwości aloesu trawy cytrynowej zielarnia - aloes trawa cytrynowa ziołowe specjały - aloes trawa cytrynowa ziołowe specjały - czarny bez w aptekach - czarny bez nowości - czarny bez cukierki z ziołami - czarny bez produkty z czarnego bzu ziołowe cukierki - czarny bez ziołowe produkty - czarny bez apteka - czarny bez w aptekach - głóg, głogowe w zielarniach - głóg, głogowe produkty na odporność - głóg, głogowe ziołowe wspomaganie - głóg, głogowe nowości z zielarni - głóg, głogowe w aptekach - głóg, głogowe nowości z zielarni - głóg, głogowe dla całej rodziny - głóg, głogowe ziołowe wspomaganie - melisa właściwości melisy zioła w cukierkach - melisa ziołowe specjały - melisa dla sedniorów - melisa cukierki z ziołami - melisa przeciw stresowi - melisa nowości z zielarni - melisa w zielarniach - waleriana produkty z waleriany produkty z waleriany zioła w cukierkach - waleriana co dobrego - waleriana w zielarniach - waleriana na wzmocnienie - waleriana zioła w cukierkach - waleriana jazda na rolkach renomowany dezodorant biegi na przełaj squash najlepszy dezodorant biegi na przełaj szachy żeglarstwo
Przychodnia.pl, jest nazwą zastrzeżoną (C) 1999. Informacje zawarte na naszych stronach WWW mają charakter dydaktyczno - poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do zaniechania kontaktu z lekarzami w celu badania, leczenia czy konsultacji. Jakkolwiek zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby informacje tu zawarte były rzetelne i pochodziły z wiarygodnych źródeł, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie w praktyce.
Udostępnij
Facebook