Pierwsza Polska Przychodnia Internetowa
Januarego, Konstancji Czwartek 19. Września 2019r
linki sponsorowane, reklamy
Encyklopedia Leków
Opis Leków
A B C D E F G h I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Proszę wpisać w okienku nazwę leku lub jego fragment
linki sponsorowane, reklamy
BUMINATE
Dostepność leku
Dostepność leku
Na receptę
Forma leku
Forma leku
iniekcje 5%; iniekcje 20%.
Zawartość
Zawartość
substancja czynna - albumin.
Zamienniki Leku
Zamienniki Leku
Sposób działania
Sposób działania
Albuminy są substancjami białkowymi krwi. Z nimi wiążą się ważne życiowo substancje, transportowane do wszystkich tkanek ciała. Zadaniem albumin jest również utrzymywanie objętości krwi na stałym poziomie.
Zastosowanie
Zastosowanie
Albuminę podaje się w przypadkach utraty dużej ilości krwi, np. po krwotokach lub po rozległych oparzeniach. Infuzji dokonuje wyłącznie służba zdrowia, która udziela bliższych informacji o leku.
Inne leki związane ze schorzeniami
Inne leki związane ze schorzeniami
Ostrzeżenie
Ostrzeżenie
Albuminy nie należy podawać w przypadkach ciężkiej anemii.
Działania niepożądane
Działania niepożądane
<1/1000- Lekkie reakcje alergiczne.
Dawkowanie
Dawkowanie
Dawkę ustala lekarz.

Zadaj pytanie do
lekarza Farmakologa
.

Zastrzeżenie: Informujemy, że decyzja o podaniu leku na receptę może być podjęta jedynie przez lekarza i to na podstawie więcej, niż jednego źródła. W przypadkach rozbieżności podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka producenta. W tych okolicznościach jakiekolwiek roszczenia za pośrednie lub bezpośrednie szkody są wykluczone.

linki sponsorowane, reklamy
bieg z przeszkodami fryzury sylwestrowe rzut dyskiem lekkoatletyka najlepszy kolagen ranking kolagen brydż połysk paznokci zielarka szałwia najlepsze na grypę szałwia szałwia szałwia na urlopie szałwia najlepsze na grypę szałwia pastylki amolowe szałwia cukierki szałwiowe szałwia apteka - szałwia apteka - aronia cukierki z ziołami - aronia cukierki ziołowe - aronia nowości z apteki - aronia co dobrego - aronia w aptekach - aronia ziołowe wspomaganie - aronia cukierki z ziołami - aronia zioła - pokrzywa nowości z zielarni - pokrzywa w aptekach - pokrzywa ziołowe wspomaganie - pokrzywa wzmocnienie organizmu cukierki ziołowe - pokrzywa nowości z apteki - pokrzywa oczyszczenie organizmu ziołowe produkty - żeńszeń imbir dla całej rodziny - żeńszeń imbir produkty z żeńszenia i imbiru co dobrego - żeńszeń imbir zioła - żeńszeń imbir produkty z żeńszenia i imbiru zielarnia - żeńszeń imbir w zielarniach - żeńszeń imbir cukierki z ziołami - aloes trawa cytrynowa w zielarniach - aloes trawa cytrynowa właściwości aloesu trawy cytrynowej produkty z aloesu i trawy cytrynowej nowości z zielarni - aloes trawa cytrynowa w aptekach - aloes trawa cytrynowa ziołowe produkty - aloes trawa cytrynowa w zielarniach - aloes trawa cytrynowa ziołowe cukierki - czarny bez cukierki z ziołami - czarny bez co dobrego - czarny bez nowości z zielarni - czarny bez ziołowe cukierki - cukierki czarny bez nowości z zielarni - czarny bez cukierki ziołowe - cukierki czarny bez przeciw stresowi - czarny bez w aptekach - głóg, głogowe dla sedniorów - głóg, głogowe cukierki ziołowe - cukierki głogowe apteka - głóg, głogowe cukierki ziołowe - cukierki głogowe właściwości głogu dla sedniorów - głóg, głogowe nowości z zielarni - głóg, głogowe zioła w cukierkach - melisa zioła w cukierkach - melisa ziołowe specjały - melisa zioła - melisa zioła - melisa ziołowe specjały - melisa cukierki ziołowe - cukierki melisowe zielarnia - melisa na wzmocnienie - waleriana produkty na odporność - waleriana ziołowe produkty - waleriana cukierki ziołowe - cukierki walerianowe zioła w cukierkach - waleriana w zielarniach - waleriana produkty z waleriany nowości - waleriana łyżwiarstwo narciarstwo aerobik dżudo sprint narciarstwo paralotniarstwo jogging
Przychodnia.pl, jest nazwą zastrzeżoną (C) 1999. Informacje zawarte na naszych stronach WWW mają charakter dydaktyczno - poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do zaniechania kontaktu z lekarzami w celu badania, leczenia czy konsultacji. Jakkolwiek zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby informacje tu zawarte były rzetelne i pochodziły z wiarygodnych źródeł, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie w praktyce.
Udostępnij
Facebook