Pierwsza Polska Przychodnia Internetowa
Bogny, Apolinarego Wtorek 23. Lipca 2019r
linki sponsorowane, reklamy
ACCU-CHEK® Softclix® Pro
powiększ ACCU-CHEK® Softclix® Pro jest przyrządem przeznaczonym do uzyskania kropli krwi z opuszki palca lub płatka usznego higienicznie i prawie bezboleśnie. Umożliwia wybór trzech różnych głębokości nakłucia zależnie od grubości skóry i ilości krwi potrzebnej do badania.

ACCU-CHEK® Softclix® Pro został zaprojektowany tak, aby spełnić wymagania sprzętu profesjonalnego ( do testowania wielu pacjentów) w zakresie wymagań higienicznych.
Informacje dotycząca bezpieczeństwa
Używaj ACCU-CHEK® Softclix® Pro wyłącznie z lancetami (ostrzami) ACCU-CHEK® Softclix® Lancet, gdyż użycie innych lancetów może spowodować nieprawidłowe funkcjonowanie lub uszkodzenie nakłuwacza.
Czyszczenie i dezynfekcja nakłuwacza
ACCU-CHEK® Softclix® Pro
Nakłuwacz należy czyścić nakłuwacz delikatnym środkiem myjącym i miękką szmatką. Nie wolno zanurzać całego urządzenia w wodzie!
ACCU-CHEK® Softclix® Pro
wyposażony został w specjalny mechanizm uniemożliwiający użycie tego samego lancetu dwukrotnie. Każdy lancet jest wymieniany łącznie z platformą, tak więc części, które mogą kontaktować się ze skórą i krwią pacjenta za każdym razem są wymieniane na nowe.
Dane techniczne ACCU-CHEK® Softclix® Pro
  • wybór 11 stopni głębokości nakłucia (1,1 – 2,3 mm)
  • ostrza ACCU-CHEK® Softclix® Pro Lancet (21 G /0,8 mm)
  • użyte ostrze jest usuwane w sposób higieniczny
  • ponowne użycie ostrzy jest niemożliwe
  • sterylizowane promieniami Gamma 25 kGy
  • specjalny profil ostrza pokryty silikonem
  • prawie bezbolesne nakłucie
ACCU-CHEK® Softclix® Pro


Graficzna instrukcja obługi

linki sponsorowane, reklamy
Przychodnia.pl, jest nazwą zastrzeżoną (C) 1999. Informacje zawarte na naszych stronach WWW mają charakter dydaktyczno - poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do zaniechania kontaktu z lekarzami w celu badania, leczenia czy konsultacji. Jakkolwiek zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby informacje tu zawarte były rzetelne i pochodziły z wiarygodnych źródeł, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie w praktyce.
Udostępnij
Facebook