Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
silny ból w klatce
05-01-2016, 22:49:38
silny ból w klatce
Witam, mój chłopak od kilku miesięcy odczuwa bardzo silne bóle w klatce piersiowej, w okolicach żeber. Boli go do tego stopnia że ciężko mu funkcjonować, ból wykańcza go fizycznie i psychicznie, a najgorsze, że nikt nie potrafi mu pomóc. Miał robione usg, gastroskopie, badania krwi - wszystko w porządku. Leki przeciwbólowe nie pomagają. Co robić? Co to może być?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2016, 12:26:04
RE: silny ból w klatce
Może to są nerwobóle promieniujące od kręgosłupa? Nie ma czasem jakichkolwiek wad kręgosłupa?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-02-2016, 13:21:02
Kilka miesięcy? Ja miałam tak raz że oddaychać nie mogłam. Skończył się na tym że musiałam wezwać karetkę. Badania okazały się być w porzaku jednak lekarze zdiagnozowali nerwobóle.
13-07-2016, 14:33:10
Też tak mam. W wieku 16lat może byłam na EKG i dowiedziałam się, że nic mi nie dolega, że to na tle nerwowym. Bóle momentami są nieznośne, promieniujące w okolice łopatki, dodatkowo problemy z oddychaniem. Bóle z reguły nie trwają długo i same przechodzą. Momentami mam wrażenie, że to nie ból w klatce piersiowej, a promieniujący z kręgosłupa. Do dzisiaj nie wiem co mi dolega, a mam już 22 lata. Boję się znowu iść do lekarza, bo jak się człowiek oczyta tych chorób, to zaraz uważa, że wszystkie je ma..
06-08-2016, 11:43:46
(10-02-2016 12:26:04)medisart napisał(a):  Może to są nerwobóle promieniujące od kręgosłupa? Nie ma czasem jakichkolwiek wad kręgosłupa?

Z doświadczenia wiem, ze takie nerwobóle mogą odchodzić nawet od ucisku w kręgosłupie, wtedy polecam wizytę u osteopaty…mnie to dopada czesto..Sad
08-08-2016, 09:12:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2016 09:13:30 przez Helik3434.)
Także mi to wygląda na nerwobóle... najlepiej niech spróbuje jakąś melise pić.... W momencie takich bóli warto ssać takie tabletki z ziołami...nie pamietam nazwy ale w aptece będą wiedzieli ...
18-08-2016, 18:29:12
Bóle, kłucie, ucisk w klatce piersiowej mogą świadczyć o zawale serca, nerwicy, czy uszkodzeniu żeber. Nie można lekceważyć bólu w klatce piersiowej. Odpowiadając na kolejne pytania naszego testu, dowiesz się, jak szybko musisz zasięgnąć porady lekarza. Jeśli czujesz się bardzo źle - nie zwlekaj z wizytą, niezależnie od tego, jakie postępowanie jest przez nas zalecane.
04-01-2017, 11:32:29
Dobrym pomysłem będzie konsultacja z chiropraktykiem. Proszę nie bać się nazwy profesji. Jest to osoba zajmująca się usuwaniem bólu z ciała przy pomocy odpowiedniego "naprostowywania" szkieletu oraz rozluźniania mięśnie. Przeciętnie wystarczą 3 sesje, a koszt każdej to od 100 do 150 złotych. Szukać w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców.
04-01-2017, 15:28:43
Często miewam takie bóle. Miałem robiona gastroskopie. Okazało się, że mam refluks i delikatne zwężenie przełyku. Musze codziennie brać tabletki. Na szczęście pomaga Smile
04-02-2017, 13:49:07
Tomograf najlepiej zrobić w takich przypadkach
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | MyBB | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS