Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
alergia u dziecka 7 letniego
03-09-2015, 12:10:33
alergia u dziecka 7 letniego
witam nie wem co zrobic dziecko miało swiszczacy kaszel udałam sie do lekarza badanie wykazalo poczatki astmy pytałam czy ma to zwiazek z wilgocia w domu powiedział ze nie tenkaszel pojawia sie w czasie jesienno zimowym dodatkowo peka skora palcy stop zrobiłam testy na alergie wykazały uczulenie na pylki i siersc psa w duzym stopnu i w minimalnym na grzyby alergi pokarmowej nie poszłam do alergologa stwierdził tylko lekki niezyt nosa w sumie w mojej okolicy nie rosnie zadne z pylacych drzew ale psa mam 10 letniego nie wiem czy podawac cos na czas jesienno zimowy czy zrobic jeszcze jakies badanie zaden z lekarzy nie dał mi konkretnej odp nawet co do kaszlu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2015, 13:52:07
RE: alergia u dziecka 7 letniego
witam zarowno ja jak i 2 moich dzieci mamy astme. prosze zmienic lekarza. niestety posiadanie psa przez osobe uczulona na siersc jrst nardzo niewskazane. zazywanie przy tym lekow antyhistaminowych jest konieczne.im szybciej tym lepiej. zwlaszcza ze dziecko ma alergie na grzyby a jesienia jest ich najwiecej. prosze zmienic lekarza.
06-07-2017, 10:23:53
Chyba rzeczywiście w tym przypadku najodpowiedniej będzie udanie się do innego specjalisty.
07-11-2017, 11:40:53
no chyba nie można tego tak zostawić!! Udać się do innego alergologa i to jak najszybciej.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | MyBB | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS