Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Druga operacja w czasie chemii
15-02-2016, 11:19:02
RE: Druga operacja w czasie chemii
A jaka może być alternatywa dla chemioterapii?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2016, 13:17:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-03-2016 23:08:29 przez mediapark_10.)
Czytałem ostatnio taki artykuł ... - czy uważacie że to w ogóle możliwe jest? Dla mnie to jakaś zupełna abstrakcja... Jak uważacie czy kiedyś będzie takie wykrywanie możliwe?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-11-2016, 16:09:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2016 22:06:10 przez mediapark_10.)
Witam,
To będzie krótkie zaproszenie o charakterze non profit. Liczę na to, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to temat trochę inny niż zwykłe dyskusje na forum.
Otóż fundacja Training Projects, w ramach której działam proponuje liderom społecznym udział w darmowej Akademii Innowatora i Strategia NGO. To program szkoleniowy dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które organizują działania związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, artystyczne, szkolnictwa, hospicja i charytatywne, podróżnicze, i inne – wszystkich, którzy aktywizują się wolontariacko. Udział w zajęciach w 100% sponsoruje nasza fundacja. Na tej stronie dane o programie i rekrutacji : ...
Warsztaty realizujemy na Jurze Krakowsko Częstochowskiej, niemniej pobyt w ośrodku szkoleniowym i ewentualne koszty benzyny czy komunikacji publicznej też pokrywa Fundacja.
Jeśli jakiś aktywista NGO nie da rady aplikować w zimowej edycji cyklu szkoleniowego, zachęcamy do udziału w następnych. Rekrutacja odbywa się dwukrotnie każdego roku – wiosną i jesienią.
Serdecznie zapraszamy,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako nachalnej reklamy – chodzi o akcję charytatywną dla stowarzyszeń i fundacji.
20-12-2016, 13:40:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-12-2016 16:43:56 przez mediapark_10.)
Jeśli nasze włosy się przetłuszczają lub wypadają, kuracja z zastosowaniem odpowiednio dobranych do ich porowatości olejów sprawi, iż staną się zdrowe, a wszelkie problemy z nimi znikną. To naturalna i skuteczna kuracja. Oleje do włosów posiadają szereg składników odżywczych, które wnikając w głąb włosa, odżywiają go. Informacje dotyczące stosowania zabiegu olejowania można znaleźć pod adresem: ...
21-12-2016, 15:15:24
nie przyjemne to ja bym nie ryzykował
18-02-2017, 07:56:12
ja bym nie ryzykował tego
28-02-2017, 09:17:58
Nie ma jak na razie alternatywy dla chemioterapii. Lekarze badają komórki rakowe, niby wypuszczają jakieś eksperymentalne kuracje, jednak to tylko "doświadczenia" niestety.
13-03-2017, 15:49:41
Jest alternatywna metoda wlewów witaminy C, która według wielu ludzi daje całkiem dobre rezultaty. jest też od niedawna w Krakowie supernowoczesne Centrum Cyklotronowe, które jako jedyne w Polsce oferuje terapię protonową, która podobno jest na tyle precyzyjna, że usuwa prawie wyłącznie komórki nowotworowe nie niszcząc zdrowych. Tyle, że koszt podobno ogromny a NFZ oczywiście nie refunduje.
Ale tak na prawdę to przede wszystkim najbardziej liczy się nastawienie. Jak ktoś się podda to żadna terapia nie zadziała. Za to jak ktoś się nie przejmuje, robi swoje i nie daje się nowotworowi psychicznie wykończyć to i fizycznie wszystko się zazwyczaj dobrze kończy. Uśmiech, optymizm i dystans do wszystkiego to najlepsze lekarstwo Smile I tego wszystkim życzę.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | MyBB | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS