Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Druga operacja w czasie chemii
15-02-2016, 11:19:02
RE: Druga operacja w czasie chemii
A jaka może być alternatywa dla chemioterapii?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2016, 13:17:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-03-2016 23:08:29 przez mediapark_10.)
Czytałem ostatnio taki artykuł ... - czy uważacie że to w ogóle możliwe jest? Dla mnie to jakaś zupełna abstrakcja... Jak uważacie czy kiedyś będzie takie wykrywanie możliwe?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-11-2016, 16:09:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2016 22:06:10 przez mediapark_10.)
Witam,
To będzie krótkie zaproszenie o charakterze non profit. Liczę na to, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to temat trochę inny niż zwykłe dyskusje na forum.
Otóż fundacja Training Projects, w ramach której działam proponuje liderom społecznym udział w darmowej Akademii Innowatora i Strategia NGO. To program szkoleniowy dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które organizują działania związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, artystyczne, szkolnictwa, hospicja i charytatywne, podróżnicze, i inne – wszystkich, którzy aktywizują się wolontariacko. Udział w zajęciach w 100% sponsoruje nasza fundacja. Na tej stronie dane o programie i rekrutacji : ...
Warsztaty realizujemy na Jurze Krakowsko Częstochowskiej, niemniej pobyt w ośrodku szkoleniowym i ewentualne koszty benzyny czy komunikacji publicznej też pokrywa Fundacja.
Jeśli jakiś aktywista NGO nie da rady aplikować w zimowej edycji cyklu szkoleniowego, zachęcamy do udziału w następnych. Rekrutacja odbywa się dwukrotnie każdego roku – wiosną i jesienią.
Serdecznie zapraszamy,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako nachalnej reklamy – chodzi o akcję charytatywną dla stowarzyszeń i fundacji.
20-12-2016, 13:40:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-12-2016 16:43:56 przez mediapark_10.)
Jeśli nasze włosy się przetłuszczają lub wypadają, kuracja z zastosowaniem odpowiednio dobranych do ich porowatości olejów sprawi, iż staną się zdrowe, a wszelkie problemy z nimi znikną. To naturalna i skuteczna kuracja. Oleje do włosów posiadają szereg składników odżywczych, które wnikając w głąb włosa, odżywiają go. Informacje dotyczące stosowania zabiegu olejowania można znaleźć pod adresem: ...
21-12-2016, 15:15:24
nie przyjemne to ja bym nie ryzykował
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | MyBB | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS