Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boli głowa - ból napięciowy
13-12-2016, 10:14:25
RE: Boli głowa - ból napięciowy
Ja miewam bardzo silne bóle migrenowe. Pomaga mi tylko ibuprom Sad Neurolog powiedział, że to "taka moja natura".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2017, 13:48:00
W takich przypadkach lepiej pójść do neurologa i zrobić tomografie
20-02-2017, 15:12:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2017 22:25:36 przez mediapark_10.)
przyczyny mogą być naprawdę różne. polecam poczytać trochę stron o tematyce zdrowotnej, ...
27-02-2017, 19:16:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2017 22:26:14 przez mediapark_10.)
Nie ma chyba osoby, która nie słyszałaby o chorobie zwanej osteoporozą. Jest to najbardziej znane i powszechne schorzenie, które spowodowane jest utratą masy kostnej. Dotyka w większości kobiet, mężczyzn w nieco mniejszym stopniu. Kości, stawy oraz mięśnie to część układu mięśniowo-szkieletowego człowieka. Mogą się w nich rozwijać również inne choroby jak artretyzm, ... , zapalenie ścięgien czy też reumatoidalne zapalenie stawów.
16-03-2017, 09:50:54
No to prawda, nie ma takiej osoby.
16-03-2017, 15:17:09
Warto też wspomnieć, że ból głowy czasem jest spowodowany przez tkwiącą w nas nerwice. Warto się przebadać psychologiczne, jeżeli się podejrzewa, że źle się czujemy w miejscach publicznych, mamy lęki...
16-03-2017, 18:52:12
Dzięki.
29-03-2017, 12:37:24
Moja żona miała ostre bóle głowy. Zaczęliśmy od wizyt u neurologów itp. Spróbowaliśmy też masażystę, który specjalnymi przyrządami "rozbijał mięśnie na plecach i karku". Ból był niemiłosierny, plecy jakby ktoś poturbował. O zgrozo ślady siniaków zeszły i przestała boleć głowa. Minęły trzy miesiące i ból zaczyna wracać. Jeszcze raz pójdzie żona na ten masaż (tłuczenie) i zobaczymy czy to był klucz do sukcesu.
29-03-2017, 13:02:33
Pewnie żona była na klawipresurze, też kiedyś tam dotarłem. U mnie za bole głowy...nie uwierzycie, ale odpowiadał zły zgryz.
13-06-2017, 10:33:01
Ja z bólem głowy trafiłem do fizjoterapeuty, wszystko mi promieniowało od szyi, a było to spowodowane tym, że jak siedzę przy komputerze, a taka mam pracę, to głowę pochylam delikatnie w prawą stronę. Co jakiś czas chodzę do fizjoterapeuty i po prostu rozmasowuje mi spięte mięśnie i wtedy czuję dużą ulgę.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | MyBB | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS