Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z równowagą i zmęczeniem
21-05-2018, 20:47:53
Problemy z równowagą i zmęczeniem
Mam 28 lat, żadko pije alkohol a ręce trzęsą mi się że mam problemy z napięciem się kawy, zazwyczaj gdy jest mi chłodno nie musi być jakoś bardzo zimno. Zdarza mi się stracić równowagę i zazwyczaj nadmiernie skręcam w lewo O.o nawet jak pilnuje się i próbuje iść prosto. Mam problemy z pamięcią i plącze mi się język często przekręcam wyrazy. Nie wiem czy to się łączy ale zdarza się że śmieje się w momentach bardo nieodpowiednich, opowiadając o wypadku mojego ojca. Pogarsza mi się wzrok. Byłam u lekarza poz był pomysł by wysłać mnie do neurologa ale nie było miejsc w najbliższym czasie i przepisano mi suplementy diety, niestety nie pomogło. Za to mam coraz większe problemy z pamięcią i mową (przekrecanie słów) oraz niekontrolowane wzdrygniecia całego ciała oraz zmęczenie (muszę się przespać po południu bo zasnę wieczorem za kierownicą). Czytałam o SM ale moje objawy utrzymują się już około 2-3 lata, choć ostatnio jest gwałtowne nasilenie, to chyba SM nie przechodziło tak łagodnie tak długo?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
Problemy z równowagą i zmęczeniem - Karola - 21-05-2018 20:47:53