Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uczulenie na leki
02-01-2017, 17:48:32
uczulenie na leki
Witam mam problem z alergią na leki jest to sprawa bardzo zawiła bo pierwsze moje stany chorobowe zaczęły się w latach 72-73 i trwały do 1984 r zostałem wyleczony z alergii ale pilnowałem się aby nie wypisywano mi leków które wywołają ponownie alergię lecz dostałem lek w 1999 r którego działania nie byłem w stanie przewidzieć ( ciężko mi to wytłumaczyć tak w pierwszej rozmowie bo to wierzchołek góry ) nieświadomie traktowałem to co działo się przez kilka lat bo trochę złagodniało i nie kojarzyłem tego z uczuleniem i chyba w 2008 r pokazała mi się choroba na ręce ( trzy miesiące z dermatologiem i nie znalazł leku ) domowymi sposobami złagodziłem i zaleczyłem ale po dziś mam widoczną zmianę w 2010 znowu jakiś lek w zastrzyku na bule w kręgosłupie i objawy z początku 2000 r jakoś przetrzymałem do 2015 i dostałem lek z 1999 r i tu dopiero zaczęły się cyrki rozdwojenie świadomości ( nie wiem czy to tak można nazwać ale w rozmowie może wytłumaczę na czym to polega ) poprzednio miałem to chyba 1982-1984 i w tamtych latach leczono mnie na trądzik jak i obecnie też wygląda na trądzik mimo tego że zażywam lek ( telfexo 180 ) to objawy są minimalne i na próbę odstawiłem lek po 1.5 roku stosowania i dolegliwości z dnia na dzień były coraz silniejsze ( biorę nadal po przerwie ) potrzebuję kontaktu z lekarzem który przyłożył by trochę serca i wysłuchał moich faktów bo to jest problem obecnie jak i w latach 72-83 w 84 Pani doktór Zamęcka która pracowała w przychodni w Warszawie postawiła mini na nogi do tego stopnia że po 84 r zostały mi tylko wrzody które dzięki wizycie w Niemczech 88 r też wyleczyłem a w chwili obecnej zaczynam odczuwać boleści jak w latach 80 pamiętam lek na wrzody który zażyłem i nie do końca pamiętam zabieg który wyeliminował uczulenie i objawy ( w rozmowie objaśnię na czym to polegało ) Pozdrawiam czekam na kontakt
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | MyBB | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS