Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
migrena
26-01-2015, 22:38:02
migrena
Byłam leczona z powodu "migreny". Koleżanka mnie wyśmiała i powiedziała, ze pewnie za mało piję płynów i nadmiar kwasu solnego w żołądku, zakwasza mi cały organizm, lub też zjadłam coś ciężko strawnego. Poradziła mi "płukanie" żołądka. Wypić trzy szklanki letniej, przegotowanej wody, beknąć, żeby się wszystko w żołądku wzburzyło i zmusić się do wydalenia z siebie. Tak też uczyniłam. Ból minął jak ręką odjął. Wydaliłam z siebie okropny kwas. Robię tak zawsze, kiedy zaczyna mnie mocno boleć głowa. czasami nie wystarcza trzy szklanki - piję wtedy więcej i powtarzam zabieg. Już "migreny" nie mam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2015, 11:40:31
RE: migrena
migrena i nadmiar kwasów w ciele
Masz racje! Nadmiar kwasów w ciele to poważny cios w system nerwowy, który może na to zareagować bólem. Ale wypróżnianie się przez wymioty to nie najlepszy sposób! Wydala się również cenne mineraly i inne skladniki co je zjadamy z pokarmem - magnez, cynk, wapn, witaminy, itp. Lepiej jest podjadac to co eliminuje kwasowość. Z tego co wiem wystarczy konsumowac smakowite owoce takie jak: gruszki i winogrona w lecie a w zimie suszone morele, figi, rodzynki; ponadto dobry jest sok z limonek, czy cytryn. A z warzyw: eliminuje kwasowość pietruszka, boćwina oraz różne soki warzywne świeże ale niesłodzone!
17-05-2015, 18:01:18
(13-05-2015 11:40:31)ed12 napisał(a):  migrena i nadmiar kwasów w ciele
Masz racje! Nadmiar kwasów w ciele to poważny cios w system nerwowy, który może na to zareagować bólem. Ale wypróżnianie się przez wymioty to nie najlepszy sposób! Wydala się również cenne mineraly i inne skladniki co je zjadamy z pokarmem - magnez, cynk, wapn, witaminy, itp. Lepiej jest podjadac to co eliminuje kwasowość. Z tego co wiem wystarczy konsumowac smakowite owoce takie jak: gruszki i winogrona w lecie a w zimie suszone morele, figi, rodzynki; ponadto dobry jest sok z limonek, czy cytryn. A z warzyw: eliminuje kwasowość pietruszka, boćwina oraz różne soki warzywne świeże ale niesłodzone!

Migrena o niestety mój odwieczny problem...
28-07-2015, 20:57:10
Moja mam tez była tak leczona na migrenę, beznadziejna sprawa z powodu bólu potrafiła nie funkcjonować cały dzień. Leczenie pomogło tylko w takim stopniu , że ma rzadziej napady bólu
31-08-2015, 19:31:23
Mój brat cierpi na migreny, i przechodzi to strasznie...
21-09-2015, 12:04:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-09-2015 12:05:01 przez dominika76.)
Dokładnie - Moja siostra tak samo doświadcza bóli migrenowych... Coś okropnego... Światło też dobija...
Pozdrawiam i nikomu nie życzę tej przypadłości.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-06-2016, 12:18:35
Gorsza od migreny jest chyba tylko rwa kulszowa...
19-06-2016, 07:36:43
(17-06-2016 12:18:35)MariuszRomaniszyn napisał(a):  Gorsza od migreny jest chyba tylko rwa kulszowa...
Ja dostaję migreny od leków na rwę kulszową i koło się zamyka. Ma ktoś tutaj podobnie?
13-07-2016, 14:31:58
Ja na migrenę cierpie już z 10 lat i lekarze oczy robią za kazdym razem jak się u nich pojawiam. Traktują mnie trochę jakbym zmyślała. Ostatnio znalazłam fajnego bloga i przetestowałam parę metod.
18-08-2016, 18:30:23
Migrena jest chorobą przewlekłą powodującą uciążliwe bóle głowy. Migrenowy ból głowy jest najbardziej symptomatycznym i najbardziej dotkliwym objawem migreny. Szacuje się, że na migrenę może cierpieć nawet do 20% populacji. Zarówno częstotliwość występowania jak i skala bólu migrenowego, który może paraliżować życie codzienne pacjenta sprawiają, że choroba wciąż stanowi poważne wyzwanie dla medycyny.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | MyBB | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS