Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czy tylko zabieg operacyjny mi pomorze ,czy jest inna metoda
16-03-2017, 15:30:24
czy tylko zabieg operacyjny mi pomorze ,czy jest inna metoda
mam pytanie mam 45 l.I miałam rezonans magnetyczny na kręgosłup szyjny C opis;zniesiona lordoza szyjna,obniżenie wysokości i sygnału krążków mk na poziomach;c5 -c6-c7 wtórne zmiany zwyrodnieniowe pod postaciąpodchrzęstnej przebudowy trzonów kręgowych i osteofitozy krawędziowej w tych segmentach ruchowych.na poziomie c4,c5 centralno-prawoboczna przepuklina krążka mk,wraz osteofitami na tylno bocznych krawędziach trzonów,powoduje ograniczenie rezerwy płynowej rdzenia i zwęrzenie prawego otworu mk z modelowaniem korzenia.Na poziomie c5,c6 centralno-prawoboczna przepuklina krążka mk, powoduje ograniczenie rezerwy płynowej rdzenia ,z jego modelowaniem i zwężenie prawego otworu mk, z modelowaniem korzenia.na poziomie c6,c7,centralno-lewoboczna przepuklina krążka mk, powoduje ograniczenie rezerwy płynowej rdzenia.rdzeń kręgowy w zakresie badanym bez zmian ogiskowych.Mam pytanie co to oznacza .Jato leczyć czy tylko musi być operacja
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
czy tylko zabieg operacyjny mi pomorze ,czy jest inna metoda - wuwexik19@wp.pl - 16-03-2017 15:30:24

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | MyBB | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS