Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ból pleców.
16-07-2017, 11:50:37
Ból pleców.
Witam.

Trzy dni temu wyjechałam do pracy do Holandii. Praca polega na sortowaniu sadzonek, przycinanie ich. Jest to praca, którą wykonuje się na stojąco, pracuje się po dziesięć godzin, mogę zrobić sobie przerwę kiedy chcę (przez te trzy dni robiłam około 3-4 przerwy dziennie co dwie godziny na piętnaście minut). Co jakiś czas się pochylam do przodu w celu sięgnięcia rośliny. Po pierwszym dniu zauważyłam u siebie ból w odcinku ledzwiowym. Stwierdziłam, że jest to normalne. Posmarowalam maścią przeciwbólową plecy, wzięłam ibuprom. Niestety ból nie ustępuje. Jest to ból, który promieniuje od połowy pleców w dół, czasem nie odczuwam go prawie w ogóle, innym razem plecy są bardzo obolałe. Nasila się przy kichaniu i kaszlu oraz nad ranem, około godziny 4. Moje pytanie brzmi czy jest to ból, który może minąć po kilku dniach, a organizm musi się przyzwyczaić do wysiłku, czy niestety konieczne będzie przerwanie pracy? Nieszczegolnie mi się to uśmiecha, gdyż sporo wydałam na dojazd tutaj i tak naprawdę po tak krótkim czasie tylko stracę pieniądze. Nie chcę jednak robić niczego kosztem zdrowia. Dodam jeszcze, że dotychczas również pracowałam fizycznie i nie miałam takich dolegliwości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | MyBB | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS