Pierwsza Polska - Przychodnia Internetowa - Forum
Problemy z równowagą i zmęczeniem - Wersja do druku

+- Pierwsza Polska - Przychodnia Internetowa - Forum (http://przychodnia.pl/mybb)
+-- Dział: Pytania Do Lekarza (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Pytania do Internisty (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Problemy z równowagą i zmęczeniem (/showthread.php?tid=3130)

Problemy z równowagą i zmęczeniem - Karola - 21-05-2018 20:47:53

Mam 28 lat, żadko pije alkohol a ręce trzęsą mi się że mam problemy z napięciem się kawy, zazwyczaj gdy jest mi chłodno nie musi być jakoś bardzo zimno. Zdarza mi się stracić równowagę i zazwyczaj nadmiernie skręcam w lewo O.o nawet jak pilnuje się i próbuje iść prosto. Mam problemy z pamięcią i plącze mi się język często przekręcam wyrazy. Nie wiem czy to się łączy ale zdarza się że śmieje się w momentach bardo nieodpowiednich, opowiadając o wypadku mojego ojca. Pogarsza mi się wzrok. Byłam u lekarza poz był pomysł by wysłać mnie do neurologa ale nie było miejsc w najbliższym czasie i przepisano mi suplementy diety, niestety nie pomogło. Za to mam coraz większe problemy z pamięcią i mową (przekrecanie słów) oraz niekontrolowane wzdrygniecia całego ciała oraz zmęczenie (muszę się przespać po południu bo zasnę wieczorem za kierownicą). Czytałam o SM ale moje objawy utrzymują się już około 2-3 lata, choć ostatnio jest gwałtowne nasilenie, to chyba SM nie przechodziło tak łagodnie tak długo?