Pierwsza Polska - Przychodnia Internetowa - Forum
ból głowy+opuchlizna - Wersja do druku

+- Pierwsza Polska - Przychodnia Internetowa - Forum (http://przychodnia.pl/mybb)
+-- Dział: Ból i jego leczenie (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Ból i jego leczenie (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: ból głowy+opuchlizna (/showthread.php?tid=105)

ból głowy+opuchlizna - Taajkaa - 03-04-2016 15:09:25

Witam,
pytanie moje brzmi: do jakiego specjalisty powinnam się udać z moim bólem? Zaczął się 9 lat temu. Ból na początku jest mały i stopniowo narasta. Jest nie do zniesienia..głównie przednia, lewa część głowy, przy tym puchnom mi powieki (bardziej lewa), i czuję przeszywający ból od zęba aż do mózgu. Wcześniej pojawiał się często, przez ostatnie 3 lata może 2x i pojawił się znowu w zeszły czwartek. Ból był tak silny, że momentami robiło mi się biało przed oczami i było mi strasznie niedobrze, prawie zwymiotowałam. Jak zwykle napuchły mi oczy, znowu lewa strona, tym razem spuchła mi również lewa skroń i oczodól, a oczy były zaczerwienione i bolały. Trwało to ok 4-5h.

Nie sądzę, że to od bólu zęba, bo staram się chodzić do dentysty przynajmniej raz w roku i zauważyłby, że jest "do zrobienia"..

Pomocy...boję się, że znowu ból będzie pojawiał się tak często jak wcześniej..

Może ktoś juz miał takie dolegliwości? Jeśli nie to gdzie powinnam się udać? Co to może być? SadHuhHuhHuh

RE: ból głowy+opuchlizna - enagodac - 12-04-2016 11:23:39

Od 9 lat masz takie objawy i nic do tej pory z tym nie zrobiłaś?!
Najpierw udaj się do lekarza rodzinnego, który da Ci skierowanie do specjalisty i wyśle na konkretne badania.

RE: ból głowy+opuchlizna - wiatrolaps - 18-08-2016 18:31:50

Dla wykluczenia występowania nieprawidłowości w mózgu warto rozważyć wykonanie badania rezonansu magnetycznego głowy- jest to badanie w niektórych sytuacjach lepsze od tomografii komputerowej.

RE: ból głowy+opuchlizna - wikitiki - 25-08-2016 17:44:03

sądze ze z tym należy się udac bezposrednio do lekarza i nie probowac kombinowac samemu

RE: ból głowy+opuchlizna - uroles - 21-09-2016 22:18:05

O żesz, jak ból występuje już tak długo o nie przelewki. Zgłoś się do lekarza i to jak najszybciej.

RE: ból głowy+opuchlizna - Grażynka55 - 22-03-2018 12:58:36

Tyle lat i jeszcze nie poszłaś do lekarza ?! Ja miałam takie silne bóle głowy/migreny od tabletek antykoncepcyjnych .