Pierwsza Polska - Przychodnia Internetowa - Forum

Pełna wersja: silny ból w klatce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam, mój chłopak od kilku miesięcy odczuwa bardzo silne bóle w klatce piersiowej, w okolicach żeber. Boli go do tego stopnia że ciężko mu funkcjonować, ból wykańcza go fizycznie i psychicznie, a najgorsze, że nikt nie potrafi mu pomóc. Miał robione usg, gastroskopie, badania krwi - wszystko w porządku. Leki przeciwbólowe nie pomagają. Co robić? Co to może być?
Może to są nerwobóle promieniujące od kręgosłupa? Nie ma czasem jakichkolwiek wad kręgosłupa?
Kilka miesięcy? Ja miałam tak raz że oddaychać nie mogłam. Skończył się na tym że musiałam wezwać karetkę. Badania okazały się być w porzaku jednak lekarze zdiagnozowali nerwobóle.
Też tak mam. W wieku 16lat może byłam na EKG i dowiedziałam się, że nic mi nie dolega, że to na tle nerwowym. Bóle momentami są nieznośne, promieniujące w okolice łopatki, dodatkowo problemy z oddychaniem. Bóle z reguły nie trwają długo i same przechodzą. Momentami mam wrażenie, że to nie ból w klatce piersiowej, a promieniujący z kręgosłupa. Do dzisiaj nie wiem co mi dolega, a mam już 22 lata. Boję się znowu iść do lekarza, bo jak się człowiek oczyta tych chorób, to zaraz uważa, że wszystkie je ma..
(10-02-2016 12:26:04)medisart napisał(a): [ -> ]Może to są nerwobóle promieniujące od kręgosłupa? Nie ma czasem jakichkolwiek wad kręgosłupa?

Z doświadczenia wiem, ze takie nerwobóle mogą odchodzić nawet od ucisku w kręgosłupie, wtedy polecam wizytę u osteopaty…mnie to dopada czesto..Sad
Także mi to wygląda na nerwobóle... najlepiej niech spróbuje jakąś melise pić.... W momencie takich bóli warto ssać takie tabletki z ziołami...nie pamietam nazwy ale w aptece będą wiedzieli ...
Bóle, kłucie, ucisk w klatce piersiowej mogą świadczyć o zawale serca, nerwicy, czy uszkodzeniu żeber. Nie można lekceważyć bólu w klatce piersiowej. Odpowiadając na kolejne pytania naszego testu, dowiesz się, jak szybko musisz zasięgnąć porady lekarza. Jeśli czujesz się bardzo źle - nie zwlekaj z wizytą, niezależnie od tego, jakie postępowanie jest przez nas zalecane.
Dobrym pomysłem będzie konsultacja z chiropraktykiem. Proszę nie bać się nazwy profesji. Jest to osoba zajmująca się usuwaniem bólu z ciała przy pomocy odpowiedniego "naprostowywania" szkieletu oraz rozluźniania mięśnie. Przeciętnie wystarczą 3 sesje, a koszt każdej to od 100 do 150 złotych. Szukać w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców.
Często miewam takie bóle. Miałem robiona gastroskopie. Okazało się, że mam refluks i delikatne zwężenie przełyku. Musze codziennie brać tabletki. Na szczęście pomaga Smile
Tomograf najlepiej zrobić w takich przypadkach
Stron: 1 2 3
Przekierowanie