Pierwsza Polska - Przychodnia Internetowa - Forum

Pełna wersja: Leczenie bez wysiłku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Leczenie grypy jest podobne jak w wielu innych infekcjach wirusowych. Podczas infekcji wskazane jest leżenie w łóżku, unikanie nadmiernego wysiłku fizycznego, spożywanie dużej ilości płynów, które tracone są w większej ilości niż zwykle z powodu gorączki i wzrostu potliwości. Podwyższoną ciepłotę ciała należy obniżać środkami przeciwgorączkowymi.
Leżenie jest najlepsze, trzeba wziąć wolne bo jeśli będzie się dalej pracować to ciągnie się to do kilku tygodni, nie mówiąc o możliwych powikłaniach
Tak tak wszystko dobrze ale niestety życie nie jest takie kolorowe czasami ciężko wziąć wolne i nie pracować..
Wszystko fajnie fajnie, ale jak się pracuje to ciężko pozwolić sobie na leżenie w łóżku....
Moja babcia ostatnio dała mi własnoręcznie robiony syrop z majówek dla dziecka na przeziębienie, nie uwierzycie ale pomógł całkowicie Smile mojemu dziecku w momencie przeszedł kaszel i złe samopoczucieSmile
Tez słyszałem o takich syropach, podobno natura najlepiej wpływa na człowiekaWink
Nsjlepiej wyleczyc grype do końca i ja wyleżećSmile
Z grypą najlepiej jak pisał andrzejokara, wystarczy leżeć kilka dni i sama przejdzie
...
tak racja ale jak się grypy nie wyleży to można tego bardzo żałować później...
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie