Pierwsza Polska - Przychodnia Internetowa - Forum

Pełna wersja: ból przy pochylaniu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, od długiego czasu (ok2lat nie pamiętam dokładnie w sumie już sama) meczy mnie ból głowy który występuje tylko podczas pochylania się. Towarzyszy temu częste skurcze dłoni czasem nóg oraz osłabienie organizmu. Ból nie jest stały bo odczuwam go tylko podczas pochylania. Kiedy głowę trzymam w dole, kiedy się prostuje, ból znika. Jest on bardzo silny, uciskowy i roznosi się w kierunku tylu głowy, cała głową zdaje mi się wtedy od tego pulsowac.
Raczej wykluczam zapalenie zatok bo raczej rzadko kiedy choruje.. była bym wdzięczna za jaką kolwiek informacje. Ponieważ zastanawiam się co to może być oraz czy wymaga to wizyty u lekarza czy nie będzie to konieczne.
pozdrawiam Agnieszka
Przez 2 lata boli Cię głowa przy pochylaniu i nie byłaś u lekarza? Im szybciej pójdziesz tym lepiej
Na pierwszy rzut oka pachnie mi to zatokami, ale nie zawsze pozorne objawy są właściwą diagnozą.

Poużywaj 7 dni ACC Max i zobacz czy z nosa przy wydmuchiwaniu nie masz gęstej żółto-zielonkawej wydzieliny Confused
Ja również bym stawiała na problem z zatokami, sama niekiedy tak mam, ale zwykłe płukanie w domu naprawdę mi pomogło.
Nie zawsze muszą to być zatoki. Przy tak długi okresie porada specjalisty jest konieczna.
Też tak uważam
no właśnie jaka jest diagnoza lekarza?
Wydaje mi się, że to jest problem z zatokami, ale nie ma wyjścia i trzeba to zweryfikować u lekarza.
Stron: 1 2
Przekierowanie