Pierwsza Polska - Przychodnia Internetowa - Forum

Pełna wersja: Czy to ataki paniki/ depresja??
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Od jakiegoś roku (może dłużej) miewam 'ataki paniki'. Objawiają się tym ze czuje ból gdzieś w ciele(najczęściej klatka piersiowa i głowa) nie mogę oddychać, czasem mowić, jest mi zimno wtedy i słyszę bicie serca... okropne, czuje jakbym miała mieć zawał, łzawią mi oczy i czasem cała się trzęsę. Zwykle występowało to raz na +-miesiąc ale teraz się to nasiliło. Czuje strach ze przytrafi mi się to w szkole i na sama myśl coś zaczyna mnie bolec. Do tego ostatnio stałam się bardzo agresywna, co było wcześniej nie do pomyślenia bo siedziałam sama, płacząc w domu. Cielam się i często wbiegalam pod auta. Potem było trochę lepiej, zaczęłam spotykać się z ludźmi i teraz znowu jestem sama, ale zamiast krzywdzić siebie jestem tykająca bomba.. i te duszności... czasem nie śpię w ogóle a czasem śpię cały dzień, raz zjem wszystko z lodówki a raz nie jem nic pare dni... czuje się pusto. jestem uczennica liceum, moi rodzice wiedza tylko o tym ze się Cielam jakoś 2lata temu, nie wiedza ze teraz potrafię bić głowa w ścianę lub parzyć się woskiem.. Zaczęło mnie to przerastać i nie chce żeby to tak wyglądało.. ucieka mi moje nastoletnie życie. Czy to są powody żeby zgłosić się do specjalisty? A jak tak to psycholog czy psychiatra? A może każda 16latka ma tak samo jak ja.. proszę o odpowiedz Smile
Przekierowanie